Figi Model 0003 Beige - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
SZAL DAMSKI SZ-F89018 CZARNY - Inello
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
CHUSTA DWUSTRONNA SZ-FA1192 PURPLE - Inello
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
CHUSTA DAMSKA W KRATĘ SZ-FA31039 CZERWONY - Inello
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
SZAL DAMSKI W KRATĘ SZ-FA1186 GRANAT - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Szorty Model BBL 016 Black - Babell
~Lycra 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Mirella 057 Black - Ewana
Polyester 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy Wzorzyste Model Scarlet code 375 Melange - Gabriella
Elastan 15 %
~Polamid 84 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Szary |
Figi Model Mirella 057 White - Ewana
Polyester 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Komin Model KBSZ-AH-9 Bordo - Heppin
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz Push-Up Model Amanda White - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85A | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Komin Model KBSZ-AH-9 Cappuccino - Heppin
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model Solange Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Lila 012 White - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Stringi Szorto-stringi Model Viva 037 Black - Ewana
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 103-110 cm |
| M | 96-102 cm |
| S | 88-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Eliana Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 13 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
Stringi Model Darrelle White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 99-100 cm |
| S/M | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
Szorty Model 0005 Beige - Vestiva
Model w kolorze ciała, posiada minimalną ilość szwów, dzięki czemu bielizna jest niewidoczna pod obcisłym ubraniem.
Idealna propozycja dla kobiet ceniących sobie wygodę.
Polyester 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model BBL 085 White - Babell
- przód wykonany jest z bawełnianej dzianiny
- koronkowy tył
- wyższy stan
- model świetnie prezentuje się na sylwetce.
Elastan 8 %
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| 2XL | 104-108 cm |
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Jasira Grey/Red - Unikat
Model idealny dla Pań ceniących elegancki i wyrafinowany styl.
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Szary |

