Polyester 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 70006 Plum - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
Koszulka Top Model K237 White - Katrus
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Kalifornia II Green - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- miseczki profilowane
- ozdobne marszczenia i unikalne łączenie z ramiączkami
- wiązany na szyi
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- z przodu pasek i błyszcząca ozdoba
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości, lśniącej dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila 15cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar: 15cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606913 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606913 |
Sukienka Model Irmina 3 Dark Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 105 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 105 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 105 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 105 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XXL | 105 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 105 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
V922-31 Charger conversion wire Przewody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-31 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-31 |
Intrygujący fason w stonowanej kolorystyce to propozycja dla pań hojnie obdarzonych przez naturę. Pełne miseczki oraz odpowiedni krój pozwalają w pełni cieszyć się każdym dniem. Miseczki pokryte ciekawym materiałem kumulującym: połyskujące prążki, marszczenia oraz tiul w fantastyczne wzory. Oto najlepsza propozycja dla Ciebie!
Biustonosz posiada regulowane, nieodpinane ramiączka. Trzystopniowe zapięcie na haftki.
Uwaga: duża rozmiarówka, zalecamy zakup miseczki mniejszej od standardowo noszonej!
Skład:
75% Poliamid
15% Elastan
5% Poliester
5% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 70F,75B,85B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 70F,75B,85B |
Bokserki Model Tattoo Motor Grafit - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Versele Laga Happy Life Adult Lamb 3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431100 |
Sukienka Model B013 Black - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model ABK0072 Sky Blue - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L3 Dark Grey/Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| 36 | 97 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| 40 | 97 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| 42 | 97 cm | 112 cm | 104 cm | 94 cm |
| 44 | 97 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
6047 A-013 Charging Cassette - Transmiter
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-013 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Jennifer Maldive-Nero M-408 Mint - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), nie wyjmowane z modelu
Ramiączka regulowane, nieodpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z pęknięciem po boku.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Spódnica Model George 9217 Navy - Click Fashion
Polyester 33 %
~Viscosa 65 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie Cars - Auta - Disney
wymiary:
- ochraniacze na łokcie: 14x9cm
- ochraniacze na kolana: 16x12cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ER 35521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ER 35521 |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni LUNAPARK 1 54 x 25,5 x 47 cm
Wyposażenie: domek, kołowrotek, 1 podest i 8 tub KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: całkowite: 54 szer. x 25,5 głębokość x 47 wys; bez tub: 39 szer. x 24,5 głębokość x 33 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Program do Obróbki Dźwięku/Nagrań Cyfrowych (za pomocą komputera).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415327 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415327 |
SERA San 250ml - pokarm wybarwiający dla rybek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |


_312377.jpg)