Elastan 15 %
~Polamid 84 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Szary |
Figi Model 751P Tatiana Złote Szczęście - Gaia
Klasyczne figi w beżowym kolorze.
- z przodu wstawka z granatowego haftu na delikatnej siateczce
- tył gładki
- z przodu ozdobna kokardka
Elastan 19 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Sandał KLAPKI PROSTE CZERWONE H8-116 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
T40C-045 T640C Tail Supporting Pipe With Connection- Wsporniki Ogona 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-045 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-045 |
Stringi Model Medea Black - Anais
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 92-98 cm |
| M | 88-94 cm |
| S | 84-90 cm |
| XL | 96-102 cm |
| XS | 80-86 cm |
| XXL | 100-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Ness Beige - DKaren
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XS | 87 cm | 75 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Beżowy |
ZOLUX Toaleta / Kuweta kryta Cathy Easy Clean z filtrem błękitna
Zapewnia kotu ustronne miejsce do załatwiania potrzeb fizjologicznych. Ogranicza rozsypywanie żwirku. Filtr przeciwzapachowy. Maksymalna wygoda przy usuwaniu nieczystości - nie trzeba zdejmować obudowy, wystarczy odchylić jej przednią część. Uchwyt pozwala przenosić kuwetę. Kuweta posiada schowek na łopatkę. Dzięki zatrzaskom łatwo zdjąć i założyć obudowę Atrakcyjny design. Wymiary: 56 x 40 x 40 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 98606 |
| EAN | 8003507986060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 98606 |
| EAN | 8003507986060 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Livia B4 Grey - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-16 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
Bluzka z falbankami na ramionach B76 Navy - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 96 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 70 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Vitakraft Beef-Stick z jagnięciną 12 g
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (83%, w tym min. 5% jagnięciny), olej i tłuszcz, zboże.
Analiza: 29% białko naturalne, 25% tłuszcz surowy, 4% błonnik surowy, 8.8% popiół naturalny, 33% wilgotność, 1.35% wapnia, 0.70% fosforu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
Koszula Damska Model K46 Sky Blue - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 64 cm | 88 cm |
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 68 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 250048 Green - Enny
- dekolt w łódkę
- rękaw krótki typu kimono
- po bokach kieszenie
- fason typu tulipan z lekko poszerzanymi biodrami
- na lewej część przodu wstawka w biało czarne pasy
- na środek przodu naszyta ozdobna srebrna taśma
- sukienka wykonana z wysokiej jakości, gładkiej, bawełnianej i wiskozowej dzianiny
- produkt polski.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 38 | 96.5 cm | 104 cm | 114 cm |
| 40 | 98 cm | 108 cm | 117 cm |
| 42 | 100 cm | 112 cm | 121 cm |
| 44 | 101.5 cm | 116 cm | 125 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
Przeznaczony do stosowania na powierzchnie miękkie i twarde:
dywany, tapicerkę, legowiska, materace, drewno, beton i wiele innych.
Prawie każdy właściciel kota lub psa miał do czynienia z problemem znaczenia moczem przez swojego pupila. Czasami było to przypadkowe, jednak zawsze jest to nieprzyjemne doznanie i problem z usunięciem zapachu. Szczególny problem dotyczy miejsc i przedmiotów, ubrań, itp. , których nie można dostatecznie wyczyścić lub wyprać, wykorzystując tradycyjne czyszczenie lub pranie. Często po ich wyczyszczeniu standardowymi metodami i środkami chemicznymi, odkażającymi, itp, praca nie przynosi pożądanego efektu. Zapach moczu jest odczuwalny, a plamy nie znikają. Czarę goryczy przelewa fakt, kiedy nasz pupil ponownie oznaczy moczem to samo miejsce.
Preparatu nie należy stosować w połączeniu z tradycyjnymi, chemicznymi środkami czyszczącymi, ponieważ działanie środka będzie niwelowane.
Przed użyciem należy sprawdzić na nie widocznej powierzchni, czy preparat nie powoduje przebarwień. Nie stosować na materiałach wełnianych oraz skórzanych.
Pojemność opakowania 20 L. Wiadro uzupełniające.
Zapach owocowej nuty.
UWAGA!!! Preparat może podrażnić oczy - w razie kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą. Trzymać z dala od dzieci.
Jeśli nie wiesz jak zastosować ten produkt lub czy możesz go użyć do własnych potrzeb, skontaktuj się z nami, a udzielimy fachowej porady zastosowania i skutecznego użycia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PPN-20LJG-TB |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PPN-20LJG-TB |
Slipy Model B020 2-pack 35217-90X Grey Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Zolux Muscat Szelki regulowane Mac Leathar 10mm czarne
Wymiar: szerokość 10mm., w kłębie minimum ok. 30cm, w kłębie maksimum ok. 36cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522050NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522050NO |
Sukienka Model S74 1168 Pink - Nife
elegancka sukienka
- na szerokich ramiączkach
- wykonana z gładkiego materiału
- prosty krój
- dół delikatnie rozkloszowany
- ozdobne wycięcie przy dekolcie
- zapięcie z tyłu na kryty zamek
- model na podszewce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 104 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 108 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 112 cm | 100 cm | 86 cm |
| 44 | 116 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Kamizelka Damska Model 16798 Brown - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 120 cm |
| M | 87 cm | 112 cm |
| S | 86 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Brązowy |
SNEAKERSY ZE WSTĄŻKĄ AF-79B CNBAF-79B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Kelis Vigneto M-333 Orange/Bakłażan - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | M |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | XL |
| XL/M | 88-94 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | M |
| XXL | 100-106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | XXL |
| XXL/L | 92-98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Licencjonowana Replika Legendarnego Walthera P-22 / ASG na Kule 6mm (nap. sprężynowy).
na Kule 6mm Plastikowe (0,12g.), Gumowo-Kauczukowe (0,20g.) i...
Bluzka Model 374 Dark Grey - Figl
- stylowa bluzka wykonana z gładkiego materiału
- długi rękaw
- tył bluzki dłuższy
- dół wykończony tkaniną w innym kolorze
- elegancka bluzka z klasą
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |


_216043.jpg)