• Przechowalnia 0
 • DLA SKLEPÓW


  Co to jest Market24.com.pl?

  Market24.com.pl to internetowy pasaż handlowy czyli internetowe centrum handlowe, w którym prezentowane są produkty z różnych sklepów internetowych. W tradycyjnym handlu dużą popularnością cieszą się galerie handlowe, w których klienci mogą znaleźć pod jednym dachem wiele interesujących ich sklepów i produktów sprzedawanych przez te sklepy. Także w wirtualnym Świecie, czyli w Internecie, funkcjonują internetowe galerie handlowe, pasaże internetowe. Dokładnie takie zadanie spełnia Market24.com.pl, gromadzi oferty z różnych sklepów internetowych i daje możliwość ich prezentacji w łatwy sposób, aby kupujący mógł znaleźć interesujący go produkt, porównać z innym, poczytać opinie na jego temat i kupić go. 


  Co zyskuje sklep internetowy?

  Sklep internetowy może w prosty sposób zarejestrować się w Market24.com.pl i dodać swoje produkty do serwisu za pomocą pliku XML. Właśnie za pomocą pliku XML Market24.com.pl pobiera ofertę z e-sklepu i aktualizuje ją na bieżąco. Market24.com.pl jest więc dodatkowym kanałem sprzedaży dla sklepu internetowego. Za pomocą Market24.com.pl e-sklep może łatwo zwiększyć sprzedaż swoich produktów.

  Market24.com.pl jest też dla e-sklepu dodatkową reklamą, bo promuje produkty wystawione w serwisie w różnych miejscach - na innych stronach internetowych, w wyszukiwarkach internetowych, np. w Google. Dzięki Market24.com.pl sklep internetowy będzie lepiej widoczny w Internecie i lepiej będzie się także pozycjonował w wyszukiwarkach, w tym w Google - dzięki linkom przekierowującym do sklepu internetowego. Dzięki temu zwiększysz ruch na stronie swojego e-sklepu, a większy ruch to także większa sprzedaż!


  Ile to kosztuje?

  Reklama w Internecie nie jest tania, gdy chcesz reklamować swój sklep internetowych indywidualnie musisz zapłacić niemałe pieniążki za pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach, lub reklamę np. Google AdWords. Ale dzięki Market24.com.pl możesz teraz reklamować swój sklep internetowy znacznie taniej, wręcz bardzo tanio.

  Market24.com.pl proponuje Ci bardzo niskie opłaty, sklepy internetowe za prezentowanie/promowanie produktów w swoim serwisie. Są to niskie abonamenty, które są niezależne od ilości wejść na stronę sklepu oraz ilości produktów w sklepie (max. do 50 000 produktów), zawsze zapłacisz stałą i niską cenę za określony okres, więc koszty promocji e-sklepu nigdy Cię nie zaskoczą!


  Czy mam jakąś gwarancję?

  Market24.com.pl daje Ci gwarancję zwiększenia ruchu na stronie Twojego sklepu internetowego! Market24.com.pl prowadzi duże promocje swojego serwisu w Internecie. Serwis Market24.com.pl cały czas jest pozycjonowany przez specjalistów od SEO. Market24.com.pl także cały czas reklamuje się za pomocą Google AdWords. Tak więc oferta Twojego sklepu internetowego dotrze do szerokiego grona użytkowników Internetu, a Ty na tym skorzystasz sprzedając więcej.

   

  Tak więc nie czekaj, zarejestruj się już teraz i korzystaj tak jak inni!