Szorty Model 107 White - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Pończochy Model Swanita stockings Black - Obsessive
Spójrz na czarną Swanitę jest po prostu bajeczna! Wkraczając w takich pończochach do świata przyjemności, będziesz czuć się jeszcze cudowniej. Swanita rozbudzi Twoje zmysłowe fantazje. Zaproś swojego ukochanego do pikantnej zabawy i? bądź jego seksowną i kuszącą boginią!
Oto Twoje idealne pończoszki:
- delikatny materiał z koronkową wstawką
- elastyczne, idealnie dopasowują się do ciała
- nie są samonośne
- przyjemna w dotyku, rozciągliwa tkanina
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
- pełny krój
- maskują niedoskonałości sylwetki
- z przodu wstawka z delikatnej koronki
- miękka elastyczna taśma w pasie zapewnia odpowiednie dopasowanie.
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 104-108 cm |
| 3XL | 108-112 cm |
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Rajstopy wzorzyste Model Melia Code 330 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Szorty Model 107 Black - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Pończochy Wzorzyste Model Lana code 428 Nero - Gabriella
Grubość 20 Den.
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Pearl 078 White - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 105-110 cm |
| M | 96-104 cm |
| S | 88-95 cm |
| XL | 111-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Rękawiczki Obsessive Picantina mittens Black - Obsessive
~Polamid 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sandał Japonki Model KBT-9110 Green - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Midi cotton Black - Julimex Lingerie
Klasyczne, bezszwowe figi z delikatnie podwyższonym stanem. Wykonane w nowoczesnej technologii INVISIBLE-LINE. Dzięki temu bezszwowe figi są niewidoczne pod ubraniem, a ich brzegi są ultra cienkie i wykończone w specjalny sposób. Wyprodukowane są z niezwykle miękkiej w dotyku bawełny, co gwarantuje komfort oraz doskonałe dopasowanie do sylwetki.
Pakowane w eleganckie pudełko, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| XXL | 118-122 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
KLASYCZNE TRAMPKI Z KOKARDKĄ BY-025 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 24,6 cm |
| 40 | 25,1 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 96 cm |
| 40 | 100 cm |
| 42 | 104 cm |
| 44 | 108 cm |
| 46 | 112 cm |
| 48 | 116 cm |
| 50 | 120 cm |
| 52 | 124 cm |
| 54 | 132 cm |
| 56 | 140 cm |
| 58 | 148 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Beżowy |
Trampki Model KBAN1177 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.7 cm |
| 37 | 23.2 cm |
| 38 | 23.8 cm |
| 39 | 24.3 cm |
| 40 | 24.8 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Trampki Model KBAN1177 Red - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.7 cm |
| 37 | 23.2 cm |
| 38 | 23.8 cm |
| 39 | 24.3 cm |
| 40 | 24.8 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
Floweria stringi Black - Obsessive
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Kobiece figi.
- wykonane z wysokiej jakości koronki i siateczki
- bawełniany klinek
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |
Pończochy Model 830-STO-1 Black - Obsessive
Chcesz wyglądać jeszcze bardziej zjawiskowo i poczuć się jeszcze pewniej zakładając seksowną bieliznę? Wykorzystaj uwodzicielską moc obsesyjnych pończoszek! Daj się skusić na wyjątkowo zmysłowe połączenie z kuszącym kompletem lub zniewalającym gorsetem!
Poznaj bliżej ten model:
- powabne, czarne pończoszki
- prześwitująca siateczka z piękną koronką na udach seksownie podkreślone nogi
- nie są samonośne, pończochy do pasa
- delikatny w dotyku i elastyczny materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Trampki Model KBAN1177 Jeans - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.7 cm |
| 37 | 23.2 cm |
| 38 | 23.8 cm |
| 39 | 24.3 cm |
| 40 | 24.8 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
Szorty Model BBL 095 White - Babell
Klasyczne szorty w białym kolorze.
- w całości wykonane z bawełnianej dzianiny
- góra wykończona koronką
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Figi Model Tahoo Maxi Black - Wolbar
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |

