Grubość 20 Den.
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-87 cm | 79-83 cm |
| XXL | 110-117 cm | 101-104 cm |
| XXXL | 118-123 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Różowy |
Piżama Męska Model Africa 326/52 Turkus - Cornette
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 96-100, pas 86-90
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 104-108, pas 94-98
Rozmiar XXL: Klatka 108-112, pas 98-102
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Sandał Klapki Model KBB606 Beige - Heppin
Wysokość platformy 4 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Beżowy |
Zapalniczka FULL HD Nagywaj. Obraz + Dźwięk + Żarnik + LED+...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415303 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415303 |
Spodnie Damskie Model Selen Butelkowy - Dursi
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model S012/8978 Bordo - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Balkonetka Model K190 Giuliette Red - Gorsenia Lingerie
Biustonosz usztywniany typu balkonetka w kolorze ognistej czerwieni. Miseczki, mostek i boczki pokryte siateczką z haftem o motywach kwiatowych. Górna krawędź ozdobiona delikatną gipiurką. Między miseczkami śliczna kokardka z malutką, czerwoną zawieszką. Tył z połyskującej dzianiny. Ramiączka regulowane, gładkie, odpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Model posiada boczne fiszbiny. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwurzędowa.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
Czujniki Parkowania. 4-Sensory+Wyświetlacz LED+Dźwięk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341588 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341588 |
Kamera Bezprzewowodowa IP/WiFi, Dzienno-Nocna z Fonią + Możl. Zapisu..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 69698201011123 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 69698201011123 |
Sukienka Model MOE244 Grey - Moe
Skład: 90% bawełna, 10% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 92 cm | 81 cm |
| M | 85 cm | 88 cm | 77 cm |
| S | 85 cm | 84 cm | 73 cm |
| XL | 87 cm | 96 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
ANIMONDA Carny Ocean Cat smak: biały tuńczyk i jajka przepiórcze 80g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model Aurora M-01 Nero Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Kubek Obiektyw z imitacją szkła soczewki - termiczny
Kubek obiektyw posiada również pokrywkę będącą imitacją szkła obiektywu. To świetny pomysł na prezent nie tylko dla fotografów oraz miłośników zdjęć, ale także dla każdego amatora niebanalnych gadżetów:) Gadżet w pigułce: - kubek w kształcie obiektywu (wysokość 13 cm, średnica 8 cm)
- metalowe wypełnienie wewnątrz kubka
- pokrywka ze \"szkłem soczewki\" szczelnie dopasowana do kubka
- w zestawie znajduje się również woreczek na kubek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kub.obiektyw |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kub.obiektyw |
BENEK Przekąska dla gryzoni OWOC MALINY 40g
Skład: owoce suszonych malin
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść. Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 6,4%, Tłuszcz 5,9%, Włókno: 2,2%, Popiół 3.2%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Lornetka Hawke Compact 8x21 + Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415604 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415604 |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model MM 016-4 White - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 94 cm |
| M | 90 cm |
| S | 86 cm |
| XL | 98 cm |
| XS | 82 cm |
| XXL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Biały |
Sweter Narzutka model 30049C Light Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | szer. tyl na plasko: 55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
ZAMSZOWE TRAMPKI Z KOKARDĄ NB86B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Ela Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |


_216028.jpg)