Figi Model Eliana Black - Wolbar
Elastan 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
SZAL DAMSKI Z KORALIKAMI SZ-FA42008 ZIELONY - Inello
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Stefanie White - Eldar
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 111-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Figi Model Eliana Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 13 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
CHUSTA DAMSKA GŁADKA SZ-FA38014 NIEBIESKI - Inello
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Sandał NIEBIESKIE KLAPKI BASENOWE SNS16-5725BL CNBSNS16-5725BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Mirella 057 White - Ewana
Polyester 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Figi Model 0003 Morela - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Pomarańczowy |
Stringi Model Hillevi Black - Livia Corsetti Fashion
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-104 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Kornelia Black - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Bardotka Model Cintia Ecru - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
Kobiece figi.
- model z wyższym stanem
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- z przodu wstawki z koronki
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Aura 041 Beige - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model 32275 Raff White - Henderson
Niezwykle wygodne stringi cięte laserowo. Dzięki gładkiej dzianinie są niewidoczne pod ubraniem.
Do kompletu polecamy biustonosz Raff i Rutt.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-104 cm |
| M | 97-100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 105-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Biały |
Bokserki Model Mike 508/63 Jeans - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Trampki Model KBAN1219 Red - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.7 cm |
| 37 | 23.2 cm |
| 38 | 23.8 cm |
| 39 | 24.3 cm |
| 40 | 24.8 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
Czółenka Model KBV3778 CZARNE - Heppin
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.7 cm |
| 40 | 26.2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Pónczochy Klasyczne Model Adoria Black - Obsessive
Czarne pończochy Adoria gdy je zakładasz, czujesz, jak elastyczny materiał delikatnie opina Twoje nogi, a subtelna koronka pięknie zdobi uda. Dzięki nim wyglądasz bosko i z łatwością sprawiasz, że On szaleje z radości! Poczuj to!
Uwodzicielskie szczegóły Adoria stockings:
- eleganckie pończochy z delikatną aplikacją
- góra zdobiona subtelną koronką
- nie są samonośne
- przyjemny materiał
~Polamid 83 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 32275 Raff Beige - Henderson
Niezwykle wygodne stringi cięte laserowo. Dzięki gładkiej dzianinie są niewidoczne pod ubraniem.
Do kompletu polecamy biustonosz Raff i Rutt.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-104 cm |
| M | 97-100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 105-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Beżowy |
Pończochy Model Swanita stockings Black - Obsessive
Spójrz na czarną Swanitę jest po prostu bajeczna! Wkraczając w takich pończochach do świata przyjemności, będziesz czuć się jeszcze cudowniej. Swanita rozbudzi Twoje zmysłowe fantazje. Zaproś swojego ukochanego do pikantnej zabawy i? bądź jego seksowną i kuszącą boginią!
Oto Twoje idealne pończoszki:
- delikatny materiał z koronkową wstawką
- elastyczne, idealnie dopasowują się do ciała
- nie są samonośne
- przyjemna w dotyku, rozciągliwa tkanina
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |

