Czarne pończochy Adoria gdy je zakładasz, czujesz, jak elastyczny materiał delikatnie opina Twoje nogi, a subtelna koronka pięknie zdobi uda. Dzięki nim wyglądasz bosko i z łatwością sprawiasz, że On szaleje z radości! Poczuj to!
Uwodzicielskie szczegóły Adoria stockings:
- eleganckie pończochy z delikatną aplikacją
- góra zdobiona subtelną koronką
- nie są samonośne
- przyjemny materiał
~Polamid 83 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 134-1 Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 88 cm | 88 cm |
| M | 92 cm | 84 cm | 84 cm |
| S | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| XL | 100 cm | 92 cm | 92 cm |
| XS | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| XXL | 104 cm | 96 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
MUKLUKI Z KOKARDKAMI M877B CNBM877B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA DAMSKIE LAKIEROWANE RÓŻOWE LEI-83 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model MOE072 Mint - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 59 cm | 98 cm |
| M | 59 cm | 94 cm |
| S | 58 cm | 88 cm |
| XL | 60 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Wojskowy Nóż Taktyczny Columbia XF12 (USA), Czarny + Pokrowiec do Pasa...
+ Materiałowy (cordura) Pokrowiec z Mocowaniem do Paska...
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077700257 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077700257 |
VITAPOL Pokarm owocowy dla królika 1,8kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Zestaw Markowych Narzędzi i Kluczy (45-elementów!!) + Walizka.
Markowy Zestaw Narzędzi i Kluczy (45-elementów!!) + Walizeczka z
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414886 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414886 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model K150 Macchiato Cofee - Gorsenia Lingerie
Elegancki i wytworny biustonosz usztywniany w kolorze kawowym. Pełne, wysoko zabudowane miseczki szyte z trzech części, z charakterystycznym poziomym szwem przebiegającym w poprzek piersi. Doskonale podkreśla kształt biustu jednocześnie zapewniając najwyższy komfort noszenia. Całość pokryta wzorzystą, subtelną siateczką. Górna krawędź miseczek ozdobiona pięknym haftem. Między miseczkami zalotna kokardka z przywieszką. Boki wzmocnione pionowymi fiszbinami. Ramiączka regulowane, nieodpinane ozdobione kokardkami.
Do kompletu polecamy figi 151.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 90D | 88-92 cm | 101-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Brązowy |
Specific Healthy Treast CTHY przysmaki dla psów alergików 300g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
FERPLAST Zbieracz psich odchodów Nippy +24 torebki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ferplast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ferplast |
Versele Laga Gerbil Nature dla myszoskoczków 750g
Składniki analityczne |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Skład |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461368 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461368 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ZOLUX Drapak dla kota HOTEL kol.szary 495x495x1800mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504115GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504115GRI |
CHABA Smycz taśmowa 16mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | XL |
Sukienka Plażow Pareo Model Mia Zacinto M-241 Green - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 92-98 cm | 86-88 cm |
| M | 61 cm | 88-94 cm | 83-85 cm |
| S | 60 cm | 82-90 cm | 80-82 cm |
| XL | 63 cm | 96-102 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Koszulka Top Model Negra Oliwka - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
- profesjonalne okularki pływackie, modny wzór
- podwójne silikonowe paski o wysokiej elastyczności ułatwiające dopasowanie do kształtu głowy
- lustra szkieł pokryte osłoną z poliwęglanu, posiadają system Anti-Fog oraz system ochrony przed promieniowaniem UV
- dwa kolory: amber, blue
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Amber,blue |
| rozmiar | UNIVERSAL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Amber,blue |
| rozmiar | UNIVERSAL |
Pięknie komponują się z biustonoszem z tej serii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Chabrowy |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Chabrowy |
| rozmiar | L,S |


_87573.jpg)