Figi Model Cezaria Blue/Grey - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Szary |
Koszulka Top Model DP 1100-001 Black - Moraj
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| XXL | 120-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Sonia Grey Melange - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model S009/5900 Śliwka - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
Stringi Model Jovita Black - Unikat
- zjawiskowe stringi
- wykonane z transparentnej siateczki
- podwyższony krój na szerszych boczkach
- nietuzinkowa propozycja dla odważnych kobiet
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model Venus Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S012/8978 Śliwka - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model S012/8978 Red - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Sole bokser Red - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone szeroką koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Sandał Japonki Model KBIR-223 Blue - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.7 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model S009/5900 Coral - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Kamila bokser Pink - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie świetnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model S012/8978 Grafit - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
OCIEPLONE RĘKAWICZKI KOKARDKA PEPITKA REK-5019 NIEBIESKI - Inello
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 23 cm |
| M | 23 cm |
| S | 22,5 cm |
| XL | 23 cm |
| XXL | 23,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Kamila bokser Black - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie świetnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy klasyczne Gabriella Hipsters exclusive 20 den Code 630 Beige - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model S012/8978 Black - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy Kabaretka Model Supernatural 20 den Black - Fiore
Fantastyczne rajstopy imitujące kabaretkę.
- transparentne, z komfortowym ściągaczem
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wygodny płaski szew
- delikatna kabaretka
- grubość 20 DEN
~Polamid 86 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Sandał Japonki Model PT79 Blue - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.7 cm |
| 37 | 24.2 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.7 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model S011/8961 Black - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |

