| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 30041 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 82 cm | 43 cm | szer. tyl na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Rozmiar 1
Średnica przedniej ściany 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
HALKA MILAN (satyna) czarny - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 62 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 62 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 62 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 62 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| XXXL | 62 cm | 116-120 cm | 110-114 cm | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ED006-1 Red - Ella Dora
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 94 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 97 cm | 102 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Afra Black - DKaren
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 91-95 cm |
| M | 97-101 cm | 86-90 cm |
| S | 92-96 cm | 80-85 cm |
| XL | 107-112 cm | 101-106 cm |
| XXL | 118-122 cm | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE199 Black - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 152 cm | 98 cm | 94 cm | 78 cm |
| M | 152 cm | 96 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 152 cm | 94 cm | 86 cm | 74 cm |
| XL | 152 cm | 100 cm | 198 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Lena Sky Blue - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka z krępy o prostym fasonie MM2014 Pink - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
Body Model BDV 082 Black/White - Vestiva
~Polamid 26 %
~Viscosa 64 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-137 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
S110G-05 Connect Buckle - Łącznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-05 |
Figi Model Gabriela Ecru/Gold - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
SpaceRail Tor Dla Kulek level 3G - Kulkowy rollercoaster
| Wymiary opakowania | 39,6 x 28,5 x 8,3 cm |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 88 x 41 x 51 cm |
| W opakowaniu zbiorczym | 18 szt. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 231-3G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 231-3G |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TM.9300 Pink - Dn-nightwear
Komfortowa koszulka nocna z linii Doctor Nap.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły z delikatnym rozcięciem
- z przodu zapięcie na zatrzaski
- łatwy dostęp do piersi
- po bokach kieszenie
- prosty krój
- wygodny fason
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
- model idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |
SNEAKERSY Z GUMAMI CZARNE H7191 NEGRO - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 94-2 Red - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 80 cm |
| M | 96 cm | 100 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 108 cm | 84 cm |
| XS | 88 cm | 92 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Czytnik kart pamięci ImageMate Multi-Card
Obsługiwane formaty kart (bez potrzeby używania adaptera):
• SD
• SDHC
• MultiMediaCard
• MMCplus
• MMCmobile
• RS-MMC
• RS-MMC DV
• Memory Stick
• Memory Stick PRO
• xD
• xD Type M
• xD Type M+
• xD Type H
Minimalne wymagania systemowe: •Komputer klasy Pentium lub Macintosh z obsługą złącza USB
•Windows 2000, XP, Vista
•Mac OS 10.3, 10.4 i 10.5
•Do szybkiego przesyłania danych wymagany jest port USB 2.0 Zawartość opakowania: •Czytnik
•Metalowa podstawka
•USB 2.0
•Skrócona instrukcja obsługi (Pełna instrukcja użytkownika oraz aplikacja do obsługi przycisku transferu są dostępne do pobrania pod adresem (www.SanDisk.com/imagemate)
TRAMPKI DAMSKIE SZARO-RÓŻOWE BL97P GREY/PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE182 Green - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 112 cm | 102 cm | 84 cm |
| M | 89 cm | 108 cm | 98 cm | 80 cm |
| S | 88 cm | 104 cm | 94 cm | 76 cm |
| XL | 91 cm | 116 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |


_326769.jpg)