Stringi Model Obsession 081 Red - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model BBL 017 Black - Babell
~Lycra 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Figi Model BBL 017 White - Babell
~Lycra 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Stringi Model Obsession 081 Ecru - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model Obsession 081 White - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Sandał Klapki Model KBA123-1 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.9 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Cleo maxi Black - Italian Fashion
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy Model Kabarette Collant 155 Code 236 Smoky - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M/L | 96-110 cm |
| XS/S | 84-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Sandał Japonki Model KBLS-76 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Model DP 900-001 Beige - Moraj
Komfortowa koszulka na cienkich ramiączkach, wykonana z bawełny z dodatkiem elastanu. Koszulka przepuszcza powietrze, jest elastyczna i wytrzymała. Dobór najwyższej jakości materiałów sprawia , iż nie traci swojego pierwotnego rozmiaru i nie naciąga się nawet po wielu praniach.
Firma Moraj oferuje Państwu koszulkę trwałą, wygodną i delikatną w dotyku. Fason przylegający delikatnie do ciała. Doskonała na każdą okazje!
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 10-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Beżowy |
Pończochy kabaretka Model Wedding Princessa 11 Code 195 Bianco - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Biały |
Stringi Model Axella 083 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Rajstopy Model Qualita code 107 Neutro - Gabriella
Wyjątkowo elastyczne rajstopy z innowacyjnego włókna Lycra Xtra Life o zwiększonej odporności na zaciągnięcia i \"lecące oczka\". Rajstopy są bardzo miękkie i aksamitne w dotyku, dzięki delikatnej zwartej strukturze. Doskonale dopasowują się do ciała, zapewniając komfort noszenia.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Rajstopy Model Qualita code 107 Beige - Gabriella
Wyjątkowo elastyczne rajstopy z innowacyjnego włókna Lycra Xtra Life o zwiększonej odporności na zaciągnięcia i \"lecące oczka\". Rajstopy są bardzo miękkie i aksamitne w dotyku, dzięki delikatnej zwartej strukturze. Doskonale dopasowują się do ciała, zapewniając komfort noszenia.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Fiore Powder - Italian Fashion
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| XXL | 120-124 cm |
| XXXL | 128-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Blue Line 18796 Grey - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-104 cm |
| M | 97-100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 105-106 cm |
| XXL | 109-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Figi Model Kamila mini Black - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Stringi Astrid White - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-104 cm |
| XL | 105-109 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |

