~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model SD114 Grafit - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 105 cm | 30 cm | 86 cm | 68 cm |
| 36 | 105 cm | 30 cm | 90 cm | 72 cm |
| 38 | 105 cm | 30 cm | 94 cm | 76 cm |
| 40 | 106 cm | 31 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 106 cm | 31 cm | 102 cm | 84 cm |
| 44 | 106 cm | 31 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Koszulka Model D605 Black - Obsessive
Kobiece detale D605 dress:
- dzianinowa sukienka z kwiatowym motywem
- wyeksponowany biust i kryjący dół idealna mieszanka
- optycznie wyszczuplające design pionowe pasy oraz podkreślenie talii
- delikatna, wyjątkowo trwała dzianina
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| S/M/L | 75-95 cm | 65-75 cm |
| XL/XXL | 105-115 cm | 75-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model M072 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Koszulka Model Megi usztywniane miseczki Black - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Whitney Cardinale-Rododendro-Fango M-253 Bord
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 80-85 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 84-86 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 90-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 94-96 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 90-95 cm | 97-99 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 90-95 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Z008 Canopy Blue - Kabina Niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008 kabina niebieska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008 kabina niebieska |
Zawieszka S - ogonek z futerka
Zabawa z kotem jest niezwykle ważna dla jego rozwoju oraz samopoczucia. Każdy kot domowy, duży czy mały, rasowy czy przygarnięty, potrzebuje ruchu. W domowym zaciszu zazwyczaj nie dostarczają go inne zwierzęta, czy pogoń za pożywieniem. Ruch jest dla kota niezwykle ważnym aspektem życia. Tak samo ważna jest zabawa z właścicielem, kiedy nawiązuje się bardzo potrzebna dla obu stron więź.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
Koszula Damska Model A71 Navy - awama
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Wojskowy Nóż Taktyczny USA Czarny+Pokrowiec do Pasa+Otwieracz.
(kordura) Pokrowiec do Paska + Otwieracz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415135 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415135 |
Kurtka Damska Model 302 Grey - Figl
- niezwykle elegancka i stylowa ramoneska
- wykonana z gładkiej i przyjemnej w dotyku bawełny
- długi rękaw
- zapinana z przodu na asymetryczny zamek
- duży kołnierz dodający elegancji
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sandał LAKIEROWANE SANDAŁKI Z MOTYLKIEM 3085-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Elegancka sukienka o trapezowym kroju MM1036 Yellow - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Żółty |
Biustonosz push up Biustonosz Półgorset usztywniany Model Ginger PG4 Grafit/Miedź - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M041 Grafit - Infinite You
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Łoże Mocowanie Silnika Intruder X30-20
Numer katalogowy: X30-20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-20 |
Sukienka Model T171 Red - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 94 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| XXXL | 96 cm | 122 cm | 114 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Maja Milk - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 75A | 78-82 cm | 87-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TM.9352 Blueberry - Dn-nightwear
Świetna koszulka nocna z linii Doctor Nap.
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- prosty krój
- oryginalne rękawy zdobione haftem
- wygodny fason
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |
Wiatrówka Łamana COPPERHEARD (USA) na Śruty 4,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086201798 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086201798 |


_216046.jpg)