Rajstopy Wzorzyste Model Temida 40 den Black - Fiore
Eleganckie rajstopy wzorzyste wykonane z mikrofibry imitującej pończochy.
- grubość 40 DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- wygodny płaski szew
- niewidoczne wzmocnienie palców
- przędza oplatana dla zwiększonej trwałości
~Polamid 82 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy Model Hestia 40 den Black - Fiore
Melanżowe rajstopy wykonane ze wzorzystej mikrofibry.
- grubość 40DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
~Polamid 64 %
Polyester 29 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy Wzorzyste Model Intrigue 20 den Linen - Fiore
Seksowne rajstopy.
- grubość 20DEN
- bawelniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wygodny płaski szew
- kuszący wzór w kropeczki
~Polamid 88 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Sophie White - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Rajstopy Model Kabarette Collant 155 Code 236 Smoky - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M/L | 96-110 cm |
| XS/S | 84-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Sandał Japonki Model KBLS-76 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Blue Line 18796 White - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-104 cm |
| M | 97-100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 105-106 cm |
| XXL | 109-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Biały |
Figi Model Kamila mini Blue/Lavender - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Kamila mini Black - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model Obsession 081 Black - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 105-110 cm |
| M | 96-104 cm |
| S | 88-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Kamila mini White - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Biały |
Rajstopy Model Qualita code 107 Beige - Gabriella
Wyjątkowo elastyczne rajstopy z innowacyjnego włókna Lycra Xtra Life o zwiększonej odporności na zaciągnięcia i \"lecące oczka\". Rajstopy są bardzo miękkie i aksamitne w dotyku, dzięki delikatnej zwartej strukturze. Doskonale dopasowują się do ciała, zapewniając komfort noszenia.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model Obsession 081 Red - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czerwony |
Kobiece figi.
- klasyczny krój
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |
Pończochy Model Wedding Princessa 02 Bianco - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 1/2 | 84-96 cm |
| 3/4 | 96-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Figi Model Blue Line 18796 Grey - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-104 cm |
| M | 97-100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 105-106 cm |
| XXL | 109-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Stringi Model Obsession 081 White - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Stringi Model Obsession 081 Ecru - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model Axella 083 Black - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |

