Bluzka Model Evita White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Slipy Model Tanga High Emotion 507/08 Turkus - Cornette
Slipy High Emotion to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysoko gatunkowej dzianiny bawełnianej z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- subtelny wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Nero-Martinica M-266 Black/Sea - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra |
|---|---|---|
| L | 28 cm | 94-98 cm |
| M | 28 cm | 90-94 cm |
| S | 26 cm | 86-90 cm |
| XL | 30 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Podkoszulka Model Pati Black - Babell
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Pareo Model B (29) Bakłażan - Marko
Długość 120cm. Szerokość na środku pareo 50cm, szerokość po bokach 35cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Magenta-Bianco M-266 Fuksja/White - Marko
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Figi VENA VF-212/220/290 czarny - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Legginsy model 1469 Light Gray - PeeKaBoo
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 103 cm | 85-110 cm | 65-105 cm |
| S/M | 101 cm | 65-90 cm | 56-90 cm |
| XXL | 105 cm | 90-120 cm | 80-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Bokserki Model Classic 001/29 Navy - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- ciekawy i oryginalny wzór
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Legginsy model 1469 Navy - PeeKaBoo
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 103 cm | 85-110 cm | 65-105 cm |
| S/M | 101 cm | 65-90 cm | 56-90 cm |
| XXL | 105 cm | 90-120 cm | 80-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Nero-Fresia M-266 Black/Raspberry - Marko
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Pareo Model B Kry Peche (4) Coral - Marko
Długość 120cm. Szerokość na środku pareo 50cm, szerokość po bokach 35cm
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Olga White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Paris 2 - Demi Saison
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 70C M | 90-94 cm | 65-70 cm | 38 | C |
| 70C S | 86-90 cm | 65-70 cm | 36 | C |
| 70D S | 86-90 cm | 65-70 cm | 36 | D |
| 75B M | 90-94 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 75B S | 86-90 cm | 70-75 cm | 36 | B |
| 75C M | 90-94 cm | 70-75 cm | 38 | C |
| 80B L | 95-100 cm | 75-80 cm | 40 | B |
| 80C L | 95-100 cm | 75-80 cm | 40 | C |
| 85B L | 95-100 cm | 80-85 cm | 40 | B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 1396 Blue - Lupo Line
Brzeg majteczek wykończony kontrastową koronką.
Skład surowcowy: 70% micromodal, 11% poliamid, 10% bawełna, 8% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Evita Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Pareo Model B Arizona (7) Red - Marko
Długość 120cm. Szerokość na środku pareo 50cm, szerokość po bokach 35cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Legginsy model 1469 Graphit - PeeKaBoo
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 103 cm | 85-110 cm | 65-105 cm |
| S/M | 101 cm | 65-90 cm | 56-90 cm |
| XXL | 105 cm | 90-120 cm | 80-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Olga Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Rosso Passione-Bianco M-266 Red/White - Marko
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |

