Stringi Model Intensa double Black - Obsessive
Zachęcają do zabawy, kuszą i skutecznie podnoszą temperaturę. Idealne właśnie na ten, wyjątkowy wieczór. Albo i każdy, w którym chcesz czuć się niesamowicie. Zakładasz je. Podwójne paseczki dodają uroku, a Tobie pewności, że to był właściwy wybór. Zalotne kokardki? To uroczy dodatek do pięknej koronki. Intensa wiesz, że są idealne w każdym calu. Pokaż to! Gorące szczegóły Intensa thong:
- stringi uszyte z eleganckiej koronki
- dwa intrygujące, elastyczne paski wokół bioder
- słodkie kokardki z przodu oraz nad pośladkami dodają uroku
- elastyczny i przyjemny materiał
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Pończochy Model 820-STO-1 Black - Obsessive
Uwodzicielskie szczegóły:
- rozpalające zmysły połączenie czarnej siateczki i koronki
- pończochy nie są samonośne, pasują idealnie do gorsetu w tej kolekcji
- miły w dotyku, dopasowujący się materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI Z PODWÓJNYMI SZNURÓWKAMI 6218-Y BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,2 cm |
| 38 | 23,8 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model 107 Black - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Rękawiczki Obsessive Picantina mittens Black - Obsessive
~Polamid 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Midi cotton Beige - Julimex Lingerie
Klasyczne, bezszwowe figi z delikatnie podwyższonym stanem. Wykonane w nowoczesnej technologii INVISIBLE-LINE. Dzięki temu bezszwowe figi są niewidoczne pod ubraniem, a ich brzegi są ultra cienkie i wykończone w specjalny sposób. Wyprodukowane są z niezwykle miękkiej w dotyku bawełny, co gwarantuje komfort oraz doskonałe dopasowanie do sylwetki.
Pakowane w eleganckie pudełko, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka Bokserka Model Vivienne 33237-09X Yellow/Grey - Esotiq
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 65 cm | 89-92 cm |
| M | 63 cm | 85-88 cm |
| S | 61 cm | 81-84 cm |
| XL | 66 cm | 93-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Szary |
Rajstopy wzorzyste Model Melia Code 330 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
KLASYCZNE TRAMPKI Z KOKARDKĄ BY-025 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 24,6 cm |
| 40 | 25,1 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sandał Japonki Model KBT-9110 Green - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Stringi Model 121 White - Gabidar
Kuszące stringi damskie
- ozdobione wstawkami z pięknej koronki
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-136 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Bokserki Walentynkowe Model Hurd Up 2 Navy - Cornette
Limitowana kolekcja walentynkowa!
Zabawne bokserki to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane są z wysokiej jakości, przyjemnej w dotyku, miękkiej, bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bez uciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Szorty Model Tatiana 026 White - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Figi Model Violana 04 Black - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Mike 508/63 Jeans - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Violana 05 Ecru - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model 101 White - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-136 cm |
| XXXL | 136-148 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Szorty Model 99 Black - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Pończochy Model 830-STO-1 Black - Obsessive
Chcesz wyglądać jeszcze bardziej zjawiskowo i poczuć się jeszcze pewniej zakładając seksowną bieliznę? Wykorzystaj uwodzicielską moc obsesyjnych pończoszek! Daj się skusić na wyjątkowo zmysłowe połączenie z kuszącym kompletem lub zniewalającym gorsetem!
Poznaj bliżej ten model:
- powabne, czarne pończoszki
- prześwitująca siateczka z piękną koronką na udach seksownie podkreślone nogi
- nie są samonośne, pończochy do pasa
- delikatny w dotyku i elastyczny materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Violana 03 White - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |

