Rajstopy Model Medica Push-up 3D 100 DEN Code 171 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-86 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Lily 2 M-111 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 94-100 cm | 83-93 cm | 103-109 cm | XL |
| L/M | 86-92 cm | 68-78 cm | 88-94 cm | M |
| XL/M | 86-92 cm | 68-78 cm | 90-96 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 73-83 cm | 95-101 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Figi Model 138 Black - Gabidar
Subtelne figi damskie w kolorze czarnym.
- fason typu biodrówki
- przód zdobi delikatna, satynowa kokardka
- z przodu oraz z tyłu wstawki z koronki
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
- w sprzedaży kolor czarny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Kobiece figi.
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- bawełniany klinek
- nogawki z tyłu wykończone kuszącą koronką
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 110 cm |
| 3XL | 114 cm |
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
Kobiece figi.
- klasyczny krój
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- góra wykończona koronką
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |
Czapka Lśniące warkocze Grey - Art of polo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
Rajstopy Body Protect 100DEN Nero - Gatta
~Polamid 91 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
TRINGI LD 89 Tantalize red - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czerwony |
Stringi Model 0002 White - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Biały |
Figi Model Astera 070 Black - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Adeline 065 Black - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
- wstawki z kuszącej koronki
- figi wykonane są z bawełnianej dzianiny
- satynowa kokardka
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Figi Model Inspirance 093 Black - Ewana
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Nadia 064 White - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Figi Model Adeline 065 Ecru - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Beżowy |
Pończochy Obsessive Picantina stockings black - Obsessive
~Polamid 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Adeline 065 White - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Kobiece figi.
- klasyczny krój
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- góra wykończona koronką
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |

