ŻARÓWKA DO LARYNGOSKOPU 2,7 V MATOWA MAŁA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ŻARÓWKA DO LARYNGOSKOPU 2,7 V MATOWA MAŁA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ŻARÓWKA DO LARYNGOSKOPU 2,7 V MATOWA MAŁA |
Stetoskop jednostronny (płaski)
Specyfikacja:
• Głowica połączoną z rurkami lir przy pomocy jednokanałowego drenu w kształcie Y z antystatycznego PVC
• Głowica jest wykonana z aluminium, anodyzowana
• Membrana 4,6 cm
• Kolor: czarny
• 2 lata gwarancji
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TECHMED |
| Kod producenta | Stetoskop jednostronny (płaski) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TECHMED |
| Kod producenta | Stetoskop jednostronny (płaski) |
Rękawiczki dignostyczne jednorazowe nitrylowe bezpudrowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NUGARD NITRILE BLUE |
| Kod producenta | Rękawiczki dignostyczne jednorazowe nitrylowe bezp |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NUGARD NITRILE BLUE |
| Kod producenta | Rękawiczki dignostyczne jednorazowe nitrylowe bezp |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Firma DROH |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Firma DROH |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
Maska jednorazowa ULTRA SEAL rozmiar 0,1,2,3,4,5,6
dla dorosłych (rozmiary 4, 5, 6) oraz pediatryczne (rozmiary 0, 1, 2, 3).
0, 1, 2, 3 Rozmiary dla dorosłych:
4 (mała ), 5 (średnia), 6 (duża)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AMBU |
| Kod producenta | Maska jednorazowa ULTRA SEAL rozmiar 0,1,2,3,4,5,6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AMBU |
| Kod producenta | Maska jednorazowa ULTRA SEAL rozmiar 0,1,2,3,4,5,6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
Izotermiczny koc ratunkowy SOFT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Izotermiczny koc ratunkowy SOFT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Izotermiczny koc ratunkowy SOFT |
Rękawiczki bezpudrowe czarne glovec 100 szt./opak
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Rękawiczki bezpudrowe czarne glovec 100 szt./opak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Rękawiczki bezpudrowe czarne glovec 100 szt./opak |
Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe czarne glovec 100 szt./opak
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Rękawiczki bezpudrowe czarne glovec 100 szt./opak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Rękawiczki bezpudrowe czarne glovec 100 szt./opak |
Membrana wargowa do resuscytatora
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Membrana wargowa do resuscytatora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Membrana wargowa do resuscytatora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Kołdra jednorazowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Kołdra jednorazowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | 1. Izotermiczna mata ALU |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | 1. Izotermiczna mata ALU |
AHD 1000 płyn do dezynfekcji rąk i skóry 250 ml spray
Dezynfekcja rąk i skóry
AHD 1000 jest to alkoholowy preparat przeznaczony do dezynfekcji rąk i skóry przed zabiegami. Preparat stosowany do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji skóry na przykład przy iniekcjach oraz w gabinetach m.in. fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu czy odnowy biologicznej.
AHD 1000 przeznaczy jest do użycia przed zabiegami, które mogą naruszyć ciągłości tkanki ludzkiej oraz przed każdym kontaktem uszkodzonej skóry i śluzówek ze skażoną krwią lub innym materiałem potencjalnie zakaźnym. Cechy produktu: Substancją aktywną produktu jest atanol, który charakteryzuje się wysoką skutecznością biobójczą i niską toksycznością. Działanie dezynfekujące potwierdzone licznymi badaniami. Produkt dobrze tolerowany przy częstym użyciu, polecany dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Preparat gotowy do użycia bezpośrednio na skórę, nie pozostawia lepkiej skóry. Niezwykle którki czas działania, natychmiastowa dezynfekcja - w 15 sekund. Działanie dezynfekujące przedłużone - do 3 godzin. Preparat zawiera dodatek substancji nawilżających, które pielęgnują skórę oraz olejki zapachowe, które niwelują zapach alkoholu. Produkt posiada bardzo dobre właściwości odtłuszczające skórę.
Skuteczność biobójcza: 15 sekund: działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze, gronkowiec złocisty, wirus grypy H1N1, wirus Noro. 30 sekund: prątki gruźlicy, wirusy krwiopochodne - HIV, HBV, HCV, wirus Adeno, wirus Rota. 60 sekund: wirus Polio.
SKŁAD:
Etanol (96% - 79,9g), substancje nawilżacjące, kwas mlekowy, olejki zapachowe, woda oczyszczona.
Opakowanie: butelka z atomizerem 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MEDILAB |
| Kod producenta | AHD 1000 płyn do dezynfekcji rąk i skóry 250 ml sp |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MEDILAB |
| Kod producenta | AHD 1000 płyn do dezynfekcji rąk i skóry 250 ml sp |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KOR-AN CONVERTING |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KOR-AN CONVERTING |
Poduszka wielorazowa do karetek
CZYSZCZENIE I PRANIE:
Maksymalna temperatura prania 60°C - proces normalny
Nie stosować bielenia / bez bielenia
Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej - temperatura normalna
Nie prasować
Profesjonalne chemiczne czyszczenie w tetrachloroetylenie i wszystkich rozpuszczalnikach wymienionych dla symbolu F - proces normalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Poduszka wielorazowa do karetek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Poduszka wielorazowa do karetek |

