Ostropest plamisty ziarno 200 g - Intenson
| Wartość energetyczna | 1543kJ / 376 kcal |
| Tłuszcz, w tym: - kwasy tłuszczowe nasycone - kwasy tłuszczowe jednonienasycone - kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 23,58g 4,6g 7,1g 11,9g |
| Węglowodany, w tym: - cukry | <1,0g <1,0g |
| Błonnik | 49,2g |
| Białko | 16,3g |
| Sól | 0,02g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 030 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 030 |
Tapioka (skrobia z manioku) Bio 400 g - Bio Planet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 234 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 234 |
Bulgur (kasza) Bio 500g Bio Planet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 079 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 079 |
Ciastka owsiane cynamonowe bez dodatku cukrów Bio 150g-Bio Ania
mąka pszenna*, płatki owsiane* (30%), mleko w proszku, tłuszcz kokosowy*, sól, cynamon* (0,3%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1515 kJ / 362 kcal
Tłuszcz: 8,4 g;
w tym kwasy nasycone: 5,8 g;
Węglowodany: 63 g;
w tym cukry: 0,9 g;
Białko: 9,1 g;
Sól: 1,75 g INFORMACJA ALERGENNA
Produkt może zawierać jaja, sezam, soję.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Ania |
| Kod producenta | 083 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Ania |
| Kod producenta | 083 |
Ciastka owsiane z miodem bez dodatku cukrów Bio 150g-Bio Ania
mąka pszenna*, płatki owsiane* (30%), mleko w proszku*, sól, tłuszcz kokosowy*, miód naturalny* (0,3%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1515kJ / 362 kcal
Tłuszcz: 8,4 g
w tym kwasy nasycone: 5,8 g
Węglowodany: 63 g
w tym cukry: 0,9 g
Błonnik: 2,1 g
Białko: 9,1 g
Sól: 1,75 g INFORMACJA ALERGENNA
Produkt może zawierać jaja, sezam, soję. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Ania |
| Kod producenta | 084 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Ania |
| Kod producenta | 084 |
Żeń-szeń syberyjski korzeń cięty 100 g - Intenson
Surowcem są wysuszone korzenie i kłącza rośliny. Żeń-szeń syberyjski ma barwę jasnoszarą, niezbyt mocny zapach oraz lekko palący smak. Całość surowca pochodzi ze skupisk naturalnych. Do dnia dzisiejszego nie prowadzi się hodowli rośliny. Sposób użycia: 1 łyżeczkę zalać 1/2 litra wody i gotować pod przykryciem przez 5 minut. Pić po ostudzeniu 2 razy dziennie. Składniki: 100% korzeń żeń-szenia syberyjskiego Wyprodukowano w zakładzie, w którym konfekcjonowane są orzechy, sezam. Kraj pochodzenia*: Chiny, Tajwan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 050 |
| Wartość energetyczna | 1260 kJ / 300 kcal |
| Tłuszcz, w tym: - kwasy tłuszczowe nasycone |
0 g 0 g |
| Węglowodany, w tym: - cukry |
80 g 59 g |
| Błonnik | 4,0 g |
| Białko | 3,0 g |
| Sól | 0 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 374 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 374 |
Makaron (semolinowy) dla dzieci safari Bio 300 g - Alb-Gold (Kid\'s pasta)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alb-Gold |
| Kod producenta | 317 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alb-Gold |
| Kod producenta | 317 |
CIASTKA OWSIANE NATURALNE BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 150 g - BIO ANIA
mąka pszenna*, płatki owsiane* (30%), mleko w proszku*, tłuszcz kokosowy*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny) WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1702 kJ / 402 kcal
Tłuszcz - 7,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 5 g
Węglowodany - 77 g
w tym cukry - 7,2 g
Błonnik - 5,1 g
Białko - 10,3 g
Sól - 1,4 g INFORMACJA ALERGENNA
Produkt może zawierać jaja, sezam, orzechy, soję. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Ania |
| Kod producenta | 355 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Ania |
| Kod producenta | 355 |
Płatki jęczmienne Bio 600 g - Bio Planet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 196 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 196 |
Rodzynki w surowej czekoladzie Bio 70 g - Cocoa
rodzynki*(50%), czekolada*(50%) (ziarno kakaowca, cukier z kwiatu palmy kokosowej, masło kakaowej, wanilia bourbon) (*certyfikowany składnik ekologiczny) OPIS
Wszystkie surowce, z których korzystamy pochodzą bezpośrednio od farmerów lub spółdzielni rolniczych prowadzących uprawy ekologiczne potwierdzone licznymi certyfikatami rolnictwa ekologicznego przyznawanymi przez Unię Europejską.
Zawartość masy kakaowej 65% WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1916 kJ / 459 kcal
Tłuszcz: 24,34 g;
w tym kwasy nasycone: 15,1 g;
Węglowodany: 52 g;
w tym cukry: 51,3 g;
Błonnik: 8,6g;
Białko: 3,8 g;
Sól: 0,09 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoa |
| Kod producenta | 209 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoa |
| Kod producenta | 209 |
MAKARON (SEMOLINOWY) DLA DZIECI OCEAN BIO 300 g - ALB-GOLD (KID\'S PASTA)
Semolina z pszenicy durum* (*certyfikowany składnik ekologiczny) WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1517 kJ / 358 kcal
Tłuszcz: 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,4 g
Węglowodany: 72 g
w tym cukry: 3,6 g
Błonnik: 3,3 g
Białko: 12 g
Sól: <0,01 g SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Gotować około 6-8 minut. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alb-Gold |
| Kod producenta | 317 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alb-Gold |
| Kod producenta | 317 |
Karob Bio proszek 200 g jasny - Intenson
| Wartość odżywcza | w 100 g |
| Wartość energetyczna | 929 kJ / 222 kcal |
| Tłuszcz, w tym: - kwasy tłuszczowe nasycone - kwasy tłuszczowe jednonienasycone - kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,6 g <0,1 g 0,2 g 0,2 g |
| Węglowodany, w tym: - cukry | 50 g 41 g |
| Błonnik | 40 g |
| Białko | 4,6 g |
| Sól | 0,1 g |
| Witamina B2 | 0,46 mg (33%*) |
| Witamina B6 | 0,36 mg (26%*) |
| Żelazo | 2,9 mg (21%*) |
| Potas | 827 mg (41%*) |
| Wapń | 348 mg (44%*) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 014 |
Makaron (semolinowy) dla dzieci dinozaury Bio 300 g - Alb-Gold (Kid\'s pasta)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alb-Gold |
| Kod producenta | 317 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alb-Gold |
| Kod producenta | 317 |
Przyprawa Garam Masala Bio 60 g- Dary natury
kolendra, kminek (po 20%), cynamon, pieprz czarny, liść laurowy, goździki, anyż, kardamon (w różnych proporcjach). OPIS
Wyśmienita i bardzo aromatyczna przyprawa którą dodaje się pod koniec gotowania potraw mięsnych, zwłaszcza drobiu, wieprzowiny i baraniny oraz warzyw, ryżu i sosów. Dobrze łączy się też z jogurtem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dary Natury |
| Kod producenta | 267 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dary Natury |
| Kod producenta | 267 |
LEN BRĄZOWY (SIEMIĘ LNIANE) BIO 400 g - BIO PLANET
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 87 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 87 |
Kasza jaglana Bio 350 g - Intenson
| Wartość energetyczna w 100g | 1449 kJ / 346 kcal |
| Tłuszcz: - w tym kwasy tłuszczowe | 2,9 g 0,6 g |
| Węglowodany: - w tym cukry | 68 g 0,1 g |
| Błonnik | 3,2 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | <0,01 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Intenson |
| Kod producenta | 015 |
Ryż brązowy ekspandowany Bio 150 g - Bio Planet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 213 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio Planet |
| Kod producenta | 213 |
Paprykarz z amarantusem Bio 170 g - Bio To Eko
amarantus 38%*, marchew 23%*, woda, ziarno soi 9%*, cebula 9%*, olej roślinny*, koncentrat pomidorowy*, sól morska, cukier trzcinowy*, czosnek*, papryka słodka, curry*, agar-agar:środek żelujący, goździki*, cynamon* (*certyfikowany składnik ekologiczny) OPIS
Jest to "produkt sterylizowany".
Proces sterylizacji, to utrwalanie podobne do procesu pasteryzacji ( jak np. domowe weki), jednakże produkty traktowane są wysoką temperaturą oraz ciśnieniem w autoklawie.
Produkty poddane takiej obróbce posiadają długi termin przydatności do spożycia. WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 380 kJ / 91 kcal
Tłuszcz: 4,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,4 g
Węglowodany: 8,6 g
w tym cukry: 3,3 g
Białko: 2,5 g
Sól: 1,2 g INFORMACJA ALERGENNA
Produkt zawiera soję.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio To Eko |
| Kod producenta | 188 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bio To Eko |
| Kod producenta | 188 |
Uniwersalna przyprawa do zup Bio 50 g- Dary Natury
oregano 20%, grzyby suszone, gałka muszkatołowa, gorczyca, czosnek, imbir, bylica, kozieradka, czosnek niedźwiedzi (w różnych proporcjach). OPIS
Kompozycja przypraw doskonale nadaje się do wszystkich zup podnoszących ich walory smakowo-zapachowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dary Natury |
| Kod producenta | 235 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dary Natury |
| Kod producenta | 235 |

