| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pas06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pas06 |
Taśma wodoodporna malarska 17x25
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 1725 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 1725 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | polang36 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | polang36 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 7cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 7cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 57 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 57 |
Płótno ścierne gr.120 KLINSPOR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl120 |
Płótno ścierne gr.220 KLINSPOR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl220 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl220 |
Płótno ścierne gr.180 KLINSPOR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl180 |
Płótno ścierne gr.150 KLINSPOR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl150 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl150 |
Płótno ścierne gr.100 KLINSPOR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | ang25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | ang25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 100 |
Taśma samoprzylepna FIBERMESH 010mb
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | fb010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | fb010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 18mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 18mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pas08 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pas08 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | fz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | fz |
Taśma lakiernicza MASKING 19x40
- odporność na temperaturę 100ºC (30 minut),
- wysoka odporność na farbę i rozpuszczalniki,
- prosta do zdjęcia, nie pozostawia kleistego osadu,
- taśma przystosowuje się do większości podłoży,
- kompatybilna z większością farb i lakierów,
- łatwo usuwalna, nie powoduje pęknięć,
- można ją ręcznie rozerwać.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | mASD |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | mASD |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl40 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KLINSPOR |
| Kod producenta | kl40 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 10cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | 10cm |

