Wbudowanym m.in. Pulsometrem, EKG itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401623282005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401623282005 |
Stringi Model VS-118 White - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2S-ziel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2S-ziel |
Kostium dwuczęściowy Top kąpielowy Model Grace Bianco-Nero M-488 White/Black - Marko
Cechy topu:
- Wyjątkowo modny top ze zwiewną falbaną w stylu kubańskim
- wielofunkcyjny: do plażowania, opalania, kąpieli bądź jako element plażowej garderoby
- bez puh-upa, bez usztywnień, bez fiszbin (konstrukcja soft)
- dekolt i dolna część na elastycznej gumce
- z tyłu wiązanie, dzięki któremu obwód nie stanowi problemu, dopasujesz go do własnych potrzeb
- piękna kolorystyka
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 78-81 cm | 89-92 cm |
| M | 71-78 cm | 86-89 cm |
| S | 68-75 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Eliza M-122 Psycho Red - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | L | C |
| XL | 96-102 cm | D | XL |
| 3XL/2XL | 112-116 cm | 3XL | F |
| M | 84-86 cm | M | B |
| S | 78-80 cm | S | A |
| XXL | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka z długim rękawem na mankiecie MM2012 Rudy - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
GF Peleryna czerwona odblask H11/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Klasyczna dyplomatka model PLA028 - Mattire
~Viscosa 10 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| 44 | 105-108 cm | 99-102 cm | 79-83 cm |
| 46 | 109-112 cm | 103-106 cm | 84-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Beżowy |
ANIMONDA Integra Protect Nieren dla kota smak: indyk 100g
Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, składniki mineralne.
Analiza: Białko (8,5g), Tłuszcz (9,5g), Włókno (0,6g), Popiół (1,3g), NFE (2,0g), Wilgotność (78g), Energia metaboliczna (0,45MJ), Wapń (0,22g), Fosfor (0,17g), Magnez (12mg), Sód (0,19g), Potas (0,17g), Chlorek (0,14g).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Kod producenta | 86671 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Kod producenta | 86671 |
GORSENIA FIGI K 066 MADAME BIAŁY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Rurki Odblaskowe na Szprychy Rowerowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086211 |
Monster High Strasznie fajna gra
SZPILKI LEOPARD STYLE LE026G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Mikro-Dyktafon/Cyfr. Rejestrator Dźwięku Ukryty w Pendrive 8GB (280h!) + Aktywacja Dźwiękiem (VOX).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415389 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415389 |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 70% Poliamid, 15% Elastan, 15% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 |
Mysz pluszowa z dźwiękiem i kocimiętką 6cm
Mix kolorów.
UWAGA!
Mechanizm wydający dżwięk jest na małe baterie, zablokowane oryginalnie blokadą z karteczki, którą należy usunąć, przed zabawą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4199 |
Komplet Model Ava Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Spódnica dzianinowa S-010 Pink - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 48 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 48 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 48 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 49 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 50 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 51 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Różowy |


_1654N.jpg)