Wbudowanym m.in. Pulsometrem, EKG itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401623282005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401623282005 |
TRAMPKI NA PLATFORMIE LOVE PEACE K1720302CE CNBK1720302CE Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Kurtka Damska Model K305 Brown - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Brązowy |
Purina Veterinary CN Convalescence Formula 195g puszka - dla psa i kota
Wskazania:
Okres przed i pooperacyjny
Anoreksja
Po urazach
W okresie stresu żywieniowego:
- Laktacja
- Niedożywienie
Charakterystyka diety:
Zwiększona zawartość wysokiej jakości białka, wspomaga zachowanie i odtwarzanie beztłuszczowej masy ciała
Wysoka koncentracja składników odżywczych zapewnia energię niezbędną podczas rekonwalescencji (56% energii z tłuszczu, 41% energii z białka)
Zwiększona zawartość długołańcuchowych kwasów tłuszczowych wspomaga procesy naprawcze oraz ogranicza reakcję zapalną
Wysoka smakowitość karmy, akceptowanej przez zwierzęta nie przejawiające łaknienia w okresie rekonwalescencji
NALEŻY STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE ZA ZALECENIEM WETERYNARZA
Analiza:
Białko surowe 11.25%
Tłuszcz surowy 7.8%
Popiół surowy 3.5%
Włókno surowe 0.3%
Wilgotność (max) 76.0%
Wapń 0.41%
Fosfor 0.38%
Sód 0.46%
Potas 0.35%
Magnez 0.03%
Miedź 4.6 mg/kg
Cynk 47 mg/kg
Arginina 0.57%
Witamina A 39000 IU/kg
Witamina D 200 IU/kg
Witamina E 190 mg/kg
Tauryna 600 mg/kg
Kwasy tłuszczowe Omega-6 (min) 1.60%
Kwasy tłuszczowe Omega-3 (min) 0.40%
Skład:
Wątróbka wieprzowa, wątroba i płuca, indyk, łosoś, olej słonecznikowy, osocze wieprzowe, minerały, chlorek sodu, skrobia kukurydziana, węglan wapnia, olej ryby, chlorek potasu, siarczan wapnia.
WYSOCE PRZYSWAJALNE SKŁADNIKI: WĄTROBA I PŁUCA.
Kombinezon z krótkim rękawem KM04 czerwony - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 154 cm | 35 cm | 94 cm | 72 cm |
| 38 | 155 cm | 36 cm | 98 cm | 76 cm |
| 40 | 156 cm | 37 cm | 102 cm | 80 cm |
| 42 | 157 cm | 38 cm | 106 cm | 84 cm |
| 44 | 158 cm | 39 cm | 110 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Miękka sukienka- tunika oversize TR1699 Liliowy - Trand by GrandUA
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model K077 Black - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
PIERŚCIENIE TŁOKOWE URSUS 4512,4514, 411 58 041
Numer do celów porównawczych :
41158041
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65641158041 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65641158041 |
TC2190-17 Protection Bumper - Zderzak Przedni 2019-17
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-17 |
GF Peleryna przeciwdeszczowa czarna H06/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Michelle Vigneto M-332 Bakłażan - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 73-77 cm | 84-86 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-81 cm | 90-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 79-83 cm | 94-96 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 83-87 cm | 97-99 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 83-87 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Biustonosz Soft Model 116 Black - Lupo Line
Skład surowcowy: 85% poliamid, 15% elastan
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
CHABA Obroża skórzana puklowana 16mm / 45cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Półbiustonosz Model V-7171 Luna White - Axami
Elastan 3 %
~Polamid 48 %
~Poliuretan 15 %
Polyester 17 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Klara Blue - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi z podwyższonym stanem
- po bokach subtelne marszczenia
- tył jednolity
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | 42 | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | 42 | F |
| 42G | 110-116 cm | 95-100 cm | 42 | G |
| 44G | 117-122 cm | 95-100 cm | 44 | G |
| 46G | 122-127 cm | 95-100 cm | 46 | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
Figi Wysokie Model Margot White - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 112-1 Grafit/Light Grey - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 92 cm | 82 cm |
| M | 92 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 72 cm |
| XS | 84 cm | 82 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Paralizator Obronny (500 tyś. Volt!!) Ukryty w Flakoniku na Perfumy + Latarka LED.
2w1!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8595194733978 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 8595194733978 |
Sukienka Model K388 Pink - Lenitif
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Różowy |
Stringi Model Etheria thong White - Obsessive
Oto detale stringów Etheria:
- urocze, białe, koronkowe stringi
- koronka oplata biodra, a ukryty pod nią gładki materiał gwarantuje komfort noszenia
- z przodu ozdobione dwoma, a z tyłu jedną słodką kokardką
- elastyczny, przyjemny w dotyku materiał
Skład: 40% poliamid, 60% poliester.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Oryginalny Zegarek Smith&Wesson (USA) TROOPER ORANGE/BLACK (2 kolory do wyboru).
ORANGE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 0247181512020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 0247181512020 |


_1654N.jpg)