| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415410 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415410 |
Figi TAVIA Beige - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Kitty City Strefa zabawy 39 x 35 x 36 cm
| Wysokość | 44 CM |
| Szerokość | 45 CM |
| Głębokość | 45 CM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kitty City |
| Kod producenta | PL0305 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kitty City |
| Kod producenta | PL0305 |
Nature\'s Protection Adult kurczak i indyk 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Sukienka Model SUK 107 Black - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 92 cm | 90 cm | 92 cm |
| 38 | 89 cm | 96 cm | 94 cm | 96 cm |
| 40 | 90 cm | 100 cm | 98 cm | 100 cm |
| 42 | 91 cm | 104 cm | 102 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Pończochy Model S800 stockings Red - Obsessive
Poznaj je bliżej:
- uwodzicielskie, czerwone pończochy
- elastyczny pasek na górze
- nie są samonośne
- idealne uzupełnienie kolekcji Heartina
- przyjemny materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Język francuski Francais Repetytorium tematyczno-leksykalne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Skoraszewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Skoraszewski |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Glen White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Agrumi M-349 Orange - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Golf Ciążowy Model 60002C Grey Green - PeeKaBoo
~Polamid 15 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 53/67 cm | 136 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194205 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194205 |
TRIXIE Szczotka plastikowa dwustronna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2314 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2314 |
Body Model BDV 023 Grafit - Vestiva
~Polamid 3 %
~Viscosa 89 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-137 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Szary |
Plecak Torebka WYGODNY STYL gładka eko skóra 825G Black - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
ZAMSZOWE CZÓŁENKA NA SŁUPKU M265 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077447877 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077447877 |
Saszetka Biodrówka Nerka Ćwieki Gold 0819B Black - Manzana
Wymiary 23 x 7,5 x 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 180-1 Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 90 cm | 90 cm |
| M | 88 cm | 84 cm | 84 cm |
| S | 84 cm | 78 cm | 78 cm |
| XL | 102 cm | 96 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |


_508N.jpg)