| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620133 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620133 |
Trixie Miska ceramiczna dla kota z motywem 0,2l
Wymiary: pojemność 0.2L., średnica 11 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4007 |
Nóż Składany Ratowniczy Red Firefighter.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415152 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415152 |
Komplet Łopat A + B 77mm x 23mm x 2mm (9008) Pióra
Łopaty pasują również do wielu innych modeli.
| W zestawie znajdują się dwie sztuki łopat górnych (A) oraz dwie sztuki łopat dolnych (B) |
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9008-003 krótkie |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9008-003 krótkie |
Biustonosz - 85% Poliamid,15% Elastan,
Figi/Stringi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106bi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106bi |
POMPA HYDRAULICZNA IHI 30F, 35F ,KRP4-12-12-61C
Numery do celów porównawczych:
KRP4-12-12-61C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16698AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16698AE |
Spódnica Model SP18 Navy - Nife
Elastan 5 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 50 cm | 70 cm |
| 38 | 51 cm | 74 cm |
| 40 | 51 cm | 78 cm |
| 42 | 51 cm | 82 cm |
| 44 | 51 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Shila Nero M-442 Black - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Push up we wszystkich rozmiarach
Tkanina w kocie cętki
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 75-79 cm | 89-90 cm |
| M | 94 cm | 73-77 cm | 86-88 cm |
| S | 90 cm | 71-75 cm | 83-85 cm |
| XL | 102 cm | 77-81 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 79-83 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Maskotka do samochodu Prosiaczek - Kubuś puchatek - Disney
Maskotka posiada przyssawkę mocującą do szyby.
wysokość ok. 20cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25004 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25004 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106 cielisty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106 cielisty |
BIOFAKTOR Dermatex - preparat wzmacniający sierść psa 150tab.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
Figi Model Eco-Le Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
STURDI Kamizelka spacerowa M - ORANGE
Smycz spacerowa znajduje się w komplecie. Regulacja obwodu w zakresie:
- szyja: 28 - 33,5 cm
- klatka: 44 - 49,5 cm Rozmiar - medium / dla dużych kotów
Kolor: ORANGE - miedziana pomarańcz
Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Niezwykłe Kubeczki - Zakochana Para
- fanstastyczne kubeczki, które idealnie wyrażają uczucia, poranna kawa lub herbata nabiorą zupełnie nowego wymiaru
- wykonane z wysokiej jakości ceramiki
- uszka kubeczków w kształcie serduszek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 531473 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 531473 |
ZOLUX Płaszczyk nieprzemakalny z kapturem 45 cm kolor czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411428NOI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411428NOI |
VERSELE LAGA Crispy Sticks Rice Vegetables - kolby ryżowo-warzywne dla chomików i szczurków 110g
z preparowanym ryżem , marchewką, kapustą i groszkiem dla chomików oraz szczurów.
Stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały
i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża (prażona kukurydza 1,5%), nasiona, miód, cukry, warzywa 1,4%
(marchew, kapusta, groszek), oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462068 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462068 |
Komplet Model 821-SEG-1 Black - Obsessive
Zobacz, jak kusi:
- seksowny, koronkowo-dzianinowy komplet
- zdobienia w postaci drobnych kwiatuszków
- regulacja szelek i zapięcia w biustonoszu, świetne dopasowanie
- wysoki pas do pończoch, zjawiskowo podkreślona talia i odsłonięte pośladki!
- komplet pasuje idealnie do pończoszek Kisselent
- w zestawie biustonosz, pas do pończoch i stringi
- delikatny, elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Francodex Szampon bez spłukiwania 250 ml
Przechowywać w chłodnym miejscu.
Produkt przeznaczony dla zwierząt. WŁAŚCIWOŚCI: Szampon-lotion bez spłukiwania to idealny preparat dla psów, które nie lubią się myć lub ogólnie do wykonywania szybkiej i efektywnej toalety.
Właściwości myjące: skuteczny środek do mycia sierści Twojego psa, bez spłukiwania. SPOSÓB UŻYCIA: Wstrząsnąć przed użyciem.
Nałożyć bezpośrednio na sierść psa.
Energicznie rozcierać rękawicą na całej powierzchni sierści.
Wytrzeć suchą szmatką.
W razie potrzeby czynność powtórzyć. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI I PRZECIWWSKAZANIA: Do użytku zewnętrznego. – Nie połykać. – Nie dopuścić do połknięcia. – Umyć ręce po rozprowadzeniu produktu.
Unikać zanieczyszczenia oczu. – W przypadku dostania się produktu do oczu lub pyska zwierzęcia, obficie przepłukać wodą. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172445 |
| EAN | 32830217244453 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172445 |
| EAN | 32830217244453 |
TOREBKA DAMSKA NA RAMIĘ SZARA TB-P-76 SZARA - Inello
Wysokość 17 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sweter Bluzka wykonana z tkaniny MM2059 Melange Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 132-4 Orange - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 84 cm | 76 cm |
| M | 82 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 78 cm | 76 cm | 68 cm |
| XL | 92 cm | 88 cm | 82 cm |
| XXL | 98 cm | 92 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Pomarańczowy |


_1389.jpg)