| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308629134 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308629134 |
WORKERY WELUROWE Z GUZIKAMI R113P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Model V-5161 White Lily White - Axami
~Polamid 25 %
Polyester 75 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model T211/2 Brown/White - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 87 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 90 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XS | 86 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| XXL | 91 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| XXXL | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Brązowy |
Eleganckie spodnie SD25 granat - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 30 cm | 96 cm | 78 cm |
| 38 | 106 cm | 31 cm | 100 cm | 82 cm |
| 40 | 106 cm | 32 cm | 104 cm | 86 cm |
| 42 | 107 cm | 33 cm | 108 cm | 90 cm |
| 44 | 107 cm | 34 cm | 112 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Dzianinowa sukienka z dekoltem w łódkę S95 Blue - Nife
Polyester 38 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 45 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 97.5 cm | 87 cm | 71 cm |
| 38 | 105 cm | 101.5 cm | 91 cm | 75 cm |
| 40 | 107 cm | 105.5 cm | 95 cm | 79 cm |
| 42 | 108 cm | 109.5 cm | 99 cm | 83 cm |
| 44 | 110 cm | 113.5 cm | 103 cm | 87 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Uniqa Beige - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Laboratoires HERY Intense Abricot 1l.- Szampon intensyfikujący kolor rudy i brązowy dla psów
- wzmacnia kolory miedziane: rudy, płowy i mahoniowy (pudle, cockery, setery, koty perskie).
- zalecane jest pierwsze mycie szamponem PROTEINE, drugie szamponem INTENSE ABRICOT. Pełny efekt szamponu koloryzującego osiąga się po 3-5 kąpielach. Szampon koloryzujący nie farbuje włosów, wzmacniając i wydobywając jedynie pigment miedzianej sierści. Może być stosowany dla psów i kotów o sierści wielobarwnej w celu poprawienia barwy miedzianej - pozostałe kolory nie ulegną zmianie czy pogorszeniu ich odcienia. Produkt jest bezpieczny, sprawdzony weterynaryjnie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
Bokserki Model Classic 001/29 Navy - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- ciekawy i oryginalny wzór
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
BALERINY AŻUROWE RÓŻOWE LT99P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model VT061 Brown - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model 17808 Green - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 88 cm | 82 cm | 72 cm |
| M | 101 cm | 86 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 100 cm | 84 cm | 76 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Aleksandra kr.r. Pink - Italian Fashion
Klasyczna koszula nocna w groszki.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- łatwy dostęp do piersi
- z przodu pod biustem wszyta jest gumka
- komfortowy fason
- model wykonany jest z z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
- przód zdobi satynowa kokardka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105ABC Łącznik Serwa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105ABC Łącznik Serwa |
Sukienka Model 141-6 Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 84 cm | 76 cm |
| M | 82 cm | 74 cm |
| S | 80 cm | 70 cm |
| XL | 88 cm | 80 cm |
| XS | 76 cm | 66 cm |
| XXL | 92 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Kamera (Foto-Pułapka) HD Zewnętrzna (dz.-nocna) Nagrywająca Obraz/Dźwięk + Detekcja Ruchu + Ap.Foto.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590873415973 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590873415973 |
Canis Lupus Suszone płatki z piersi kaczki 1 szt.
Gliceryna 2%
Białko roślinne 2%
Wilgotność 2%
Analiza: Zawartość białka ≥ 50%
Zawartość tłuszczu ≤ 6%
Zawartość włókna surowego ≤ 1%
Wilgotność ≤ 18%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Canis Lupus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Canis Lupus |
CERTECH Natural- Vit Witaminka - Suplement diety dla gryzoni wzbogacony w witaminy 300g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14010 |
Komplet Model Glamour set Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Stojak na Koła, Opony, Felgi + Pokrowiec.
Felgi + Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086288 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086288 |
Niezwykle elegancki biustonosz na każdą okazję. Świetna konstrukcja dobrze trzyma biust. Pełne i usztywniane miseczki pięknie formują biust a delikatny materiał zapewnia komfort w użytkowaniu. Biustonosz posiada dodatkowe boczne fiszbiny zapewniające stabilność nawet przydużym biuście, regulowane i nieodpinane ramiączka i trzystopniowe zapięcie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | 70E,70F,70G,75B,75C,75D,80B,80C,85C,75E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,80F,90D,85E,90E,95C,70H,70I,65I,75G,85F,95D,80G,90B,75H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | 70E,70F,70G,75B,75C,75D,80B,80C,85C,75E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,80F,90D,85E,90E,95C,70H,70I,65I,75G,85F,95D,80G,90B,75H |


_1466264891_5848N.jpg)