| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341604 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341604 |
Farba na rdzę HAMMERITE brąz ciemny połysk 0,25l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAMMERITE |
| Kod producenta | 8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAMMERITE |
| Kod producenta | 8 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model D.8153 Black - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- lekko usztywniane miseczki
- dekolt wykończony jest kontrastową lamówką
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu wiązanie
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- klasyczne figi
- przód w groszki
- tył jednolity
- z przodu kontrastowa lamówka
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- wzór w kontrastowe groszki
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | C |
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | D |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | E |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L038 Dark Flowers - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 98 cm | 78 cm |
| M | 93.5 cm | 94 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 90 cm | 70 cm |
| XL | 94.5 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Różowy |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| M | 92-104 cm | 64-67 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| XS | 72-82 cm | 44-54 cm |
| XXL | 126-136 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 136-144 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Przenośny Zagłuszacz Lokalizatorów GPS+GSM+2G+3G+4G+UMTS+HSPA...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415863 |
Spódnica Model SP113 Navy - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 47 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 47 cm | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 48 cm | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 48 cm | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model Barbara Ecru - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Samochodowy Uchwyt na Okulary.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752365902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752365902 |
Sukienka Model 101-2 Green - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 90 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 86 cm | 72 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| XS | 86 cm | 78 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Koszula Damska Model 357 Beige - Figl
Stylowa koszula damska z baskinką.
- model bez rękawów
- klasyczny kołnierzyk
- z przodu zapięcie na napy
- na dole baskinka
- koszula wykonana jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Biustonosz Soft Maribel B2 biustonosz miękki kremowo-koralowy - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Różowy |
Kąpielówki Model Andy2 M-106 Black/Sky Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model K386 Blue - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Naomi Brazilian M-245 Yellow - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 95-99 cm | 83-86 cm | 100-103 cm | XL |
| L | 91-94 cm | 70-74 cm | 88-93 cm | L |
| M | 87-90 cm | 65-70 cm | 83-88 cm | M |
| S | 85-88 cm | 60-67 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 95-99 cm | 75-79 cm | 93-96 cm | XL |
| XXL | 100-105 cm | 80-83 cm | 96-99 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Christina Africa-Avorio-Flamingo M-348 Brown/Cream/Cora
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Sweter Ciążowy Model 40005C Beige - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 124 cm | 108 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Luna Green - Ewlon
Kolorowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miseczki profilowane
- ozdobne marszczenia
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- stylowe figi
- świetne zestawienie kolorystyczne
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |

