Profesjonalna Bezprzewodowa Mikro-Słuchawka+Pętla Indukcyjna....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086201320 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086201320 |
ZOLUX Płaszczyk nieprzemakalny z kapturem 40 cm kolor beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411426TAU |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411426TAU |
Pro Nature Holistic Dog Adult All Breeds Skin & Coat (Łosoś Atlantycki & Brązowy Ryż) 340 g
ŚWIEŻY ŁOSOŚ:
Świeży łosoś jest pierwszym składnikiem tej własciwie zbilansowanej diety. Białko w karmie pochodzi z wysokiej jakości mięsa oraz całych suszonych jaj. ZDROWA SKÓRA I LŚNIĄCE FUTERKO:
Optymalny poziom pochodzących z ryb kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 gwarantuje zdrową skórę i błyszczącą sierść. PRZYSWAJALNOŚĆ:
Naturalne źródła włókien takie jak suszone pomidory wspomagają transport jelitowy i trawienie.
Naturalne prebiotyki takie jak suszony korzeń cykorii i drożdże wspierają system odpornościowy. Organiczny szarańczyn wspiera przyswajanie i reguluje konsystencję stolca. Awokado: Pomaga zapobiegać chorobom krążenia oraz innym związanym z wiekiem chorobom, wspomaga kontrole wagi, funkcje wątroby i wzrok. Redukuje zaparcia i ma właściwości przeciwstarzeniowe Brązowy Ryż: Pełne ziarna zawierające witaminę B kompleks, doskonałe źródło błonnika, który usprawnia perystaltykę jelit. Kozieradka: Redukuje poziom cukru we krwi ( pomocne dla cukrzyków), cholesterol i trójglicerydy. Podczas laktacji zwiększa wydzielanie mleka jak również ma przeciw pasożytnicze i przeciwgrzybiczne działanie. ŚWIEŻY ODDECH & ZDROWE ZĘBY:
Najlepsza mieszanka ekstraktów zielonej herbaty, Witamina C i mięta gwarantuje świeży oddech i higienę jamy ustnej.
Skład:
Analiza:
| Białko | 22 % | minimum | |
| Tłuszcz | 12 % | minimum | |
| Wilgotność | 10 % | maximum | |
| Włókno | 4 % | maximum | |
| Popiół | 8.0 % | maximum | |
| Wapń | 10,2 % | minimum | |
| Fosfor | 0.7 % | minimum | |
| Tauryna | 0.1 % | minimum | |
| Vitamin A | 25 000IU/kg | minimum | |
| Vitamin D | 2 000IU/kg | minimum | |
| Vitamin E | 150IU/kg | minimum |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
Sukienka Model 92-3 Simple Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 84 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 96 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka z ciepłego wełnianego trykotażu MM1075 Black - Mira Mod
~Angora 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model Viola Red - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
Płaszcz Damski Model M531 Grey - Figl
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Figi Model Eco-Ma White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Szorty Bokserki Model Miranda Morela/Kwiaty - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M159 Kratka - Infinite You
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
Szpiegowski Długopis HD, Nagrywający Dźwięk i Obraz + Aparat Foto + Pendrive...
Wysokiej Jakości Szpiegowski Podsłuch Nagrywający Dźwięk+Obraz
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415315 |
Trixie Kryjówka dla gadów jaskinia 30cm x 10cm x 25cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76212 |
| EAN | 401190572128 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76212 |
| EAN | 401190572128 |
Romansia babydoll Red - Obsessive
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
PowAir Spray 250ml - Passion Fruit
Przeznaczony do stosowania w powietrzu w dowolnym miejscu lub powierzchni. Mały, poręczny, do zastosowania w każdej chwili, działa natychmiastowo, nie pozostawiając przykrego zapachu oraz plam na powierzchniach. Można bezpiecznie stosować go na futro zwierzęcia, dywany, ubrania, rośliny, itp.
Usuwa m.in. zapach:
- dymu z papierosów
- stęchlizny i spalenizny
- olejów i paliw
- rozpuszczalników i klejów
- farby
- potu
- wymiocin
- moczu
- i wszystkich zapachów pochodzenia organicznego i nieorganicznego.
W takim wypadku Spray PowAir staje się niezbędnym środkiem do skutecznego i szybkiego zwalczenia zapachu. Dzięki niemu możesz pozbyć się niemalże natychmiast zapachu moczu w każdym pomieszczeniu lub powierzchni. Idealnie nadaje się dla hodowców kotów i psów podczas podróży i wystaw.
Preparatu nie należy stosować w połączeniu z tradycyjnymi odświeżaczami chemicznymi, ponieważ działanie środka będzie nieefektywne.
- rozpylić preparat w powietrzu na możliwie najwyższej wysokości.
- rozpylić preparat w pewnej odległości od zanieczyszczonej powierzchni.
Produkt naturalny, w pełni ekologiczny, nie szkodzi zdrowi ludzi i zwierząt. Nie należy jednak go sporzywać i chronić oczy.
UWAGA!!! Preparat może podrażnić oczy - w razie kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą. Trzymać z dala od dzieci.
Pojemność opakowania 250 ml.
Dostępne zapachy:
Apple Crumble - zapach jabłecznika z kruszonką,
Passion Fruit - marakuja,
Tropical Breeze - zapach tropikalnych owoców.
Jeśli nie wiesz jak zastosować ten produkt lub czy możesz go użyć do własnych potrzeb, skontaktuj się z nami, a udzielimy fachowej porady zastosowania i skutecznego użycia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PLI-250MC-PF |
| EAN | 6 24493 21146 2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PLI-250MC-PF |
| EAN | 6 24493 21146 2 |
GF Skafander niebieski SOFTSHELL S71/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ESPADRYLE KORONKOWE BEŻOWE BB15P BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,4 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Natalia II Chromowana 46 x 28 x 42 cm cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P261 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P261 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Blanca Nectarine-Nero M-432 Black - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z fiszbinami bocznymi
Wypełnienie push up (dostępne od rozmiaru S do XL włącznie), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi i modeluje piersi
Modne kwiaty i śliczna kolorystyka
Ramiączka odpinane, o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Kostium szybkoschnący.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 85-87 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Wiatrówka Umarex XBG 4,46mm/Co2.
Pistolet Wiatrówkowy XBG na Śruty Kulki BB/BBs...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844502377 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844502377 |


_128.jpg)