| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544100 |
Sukienka z dzianiny z przeszyciami na dekolcie S96 Red - Nife
Polyester 38 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 45 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 103 cm | 95 cm | 87.5 cm | 71.5 cm |
| 38 | 104 cm | 99 cm | 91.5 cm | 75.5 cm |
| 40 | 106 cm | 103 cm | 95.5 cm | 79.5 cm |
| 42 | 108 cm | 107 cm | 99.5 cm | 83.5 cm |
| 44 | 109 cm | 111 cm | 103.5 cm | 87.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model K341 Yasminne Pink - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Moketta set Black - Obsessive
Właśnie dla Ciebie:
- seksowny komplecik idealnie podkreślający kształty
- gładka tkanina obszyta kokieteryjną koronką
- biustonosz z delikatnie usztywnianymi miseczkami ? świetnie wyeksponowany biust
- regulowane szelki i zapięcie z tyłu ? możliwość idealnego dopasowania
- pas do pończoch z regulowanymi paskami
- w komplecie pasujące do całości stringi
- przyjemny w dotyku, superelastyczny materiał
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M520 Wzór 29 Multicolor - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Pónczochy Klasyczne Model Adoria Black - Obsessive
Czarne pończochy Adoria gdy je zakładasz, czujesz, jak elastyczny materiał delikatnie opina Twoje nogi, a subtelna koronka pięknie zdobi uda. Dzięki nim wyglądasz bosko i z łatwością sprawiasz, że On szaleje z radości! Poczuj to!
Uwodzicielskie szczegóły Adoria stockings:
- eleganckie pończochy z delikatną aplikacją
- góra zdobiona subtelną koronką
- nie są samonośne
- przyjemny materiał
~Polamid 83 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ED021-3 Pink - Ella Dora
Z tyłu kryty zamek. Sukienka nie posiada podszewki.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 38 | 89 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 42 | 91 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Ibiza maxi Black - Italian Fashion
Klasyczne, wygodne figi o wysokim stanie. Wykonane z najwyższej jakości bawełny z dodatkiem elastanu. Brzegi wykończone komfortową gumką.
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z modnym dekoltem w kształcie litery V B74 Liście - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 96 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm |
| 40 | 68.5 cm | 104 cm |
| 42 | 70 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
PURINA CAT CHOW Sterilised 15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Spódnica Model K295 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Replika Walthera PPQ / ASG na Kule 6mm (napęd sprężynowy).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901650094268 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901650094268 |
Bluzka Model M130 Ptaki Pink - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 63.5 cm | 96 cm |
| 40 | 64 cm | 100 cm |
| 42 | 64.5 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model L188 Red - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 114 cm | 94 cm | 104 cm |
| M | 88 cm | 110 cm | 90 cm | 100 cm |
| S | 88 cm | 106 cm | 86 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Okulary/Lornetka Powiększająca 4x.
Okulary/Lupa o Powiększeniu 4x.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779900 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779900 |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE CZARNE 266-7 BLACK - Inello
Wysokość platformy 1 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 134 cm | 122 cm | 112 cm | 108 cm |
| L/XL | 133 cm | 116 cm | 106 cm | 102 cm |
| S/M | 132 cm | 110 cm | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka Top Model VT004 Ecru - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Czapka Model Lukrecja Grey - Kamea
LUKRECJA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka czapka, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi nieduża aplikacja kwiatowa z filcu, błyszczące kryształki oraz dżety,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony trzema zakładkami,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 17242 Black - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 137 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 136 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 135 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Słomki/Rurki do Alkomatu - 80szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156911 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156911 |

