Nawigacji GPS, DVD, Ebook i innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901445871834 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901445871834 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Dagna kr.r. Melange - Italian Fashion
Klasyczna koszulka nocna idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży, a także w późniejszym okresie do karmienia.
- krótki rękaw t
- głęboki okrągły dekolt
- dekolt wykończony gumką i subtelną lamówką
- łatwy dostęp do piersi
- prosty krój
- komfortowy fason
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Figi Model VF-195 Black/Violet - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Casablanca M-213 Blue-Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | F |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| XXXL | 112-116 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlie Psycho Red - Nero M-256 Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 86-90 cm | 88-91 cm | 72-78 cm | L | C |
| M | 85-88 cm | 68-74 cm | 84-88 cm | M | B |
| S | 80-85 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 90-93 cm | 76-85 cm | 92-95 cm | XL | D |
| XXL | 93-96 cm | 83-88 cm | 95-98 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
TETRA TetraPro Algae - Pokarm premium dla wszystkich ryb ozdobnych wzmacniający odporność 500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204492 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T204492 |
Vitakraft Carotties 50g.- Przysmak marchewkowy dla królika
Stanowią wyjątkowo lekkostrawny pokarm uzupełniający.
Skład: Kukurydza 90%, marchew 4%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25673 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25673 |
ZAMSZOWE BALERINY 1389-5G CNB1389-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Emily Oltremare M-217 Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 1752 Cream - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model S025 Black - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 100 cm | 104 cm |
| M | 95 cm | 96 cm | 100 cm |
| S | 94 cm | 92 cm | 96 cm |
| XL | 97 cm | 104 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 13-46 Navy/Grube_Paski - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 84-96 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model M034 Coral - Mosali
Polyester 68 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 102 cm | 94 cm | 77 cm |
| M | 96 cm | 98 cm | 90 cm | 73 cm |
| S | 92 cm | 94 cm | 86 cm | 69 cm |
| XL | 104 cm | 106 cm | 98 cm | 81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czerwony |
TETRA TetraTec EX 400/600/700 - wąż do filtra
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145924 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145924 |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| M/L | 56 cm | 88-94 cm | 70-76 cm |
| XL/XXL | 59 cm | 96-102 cm | 78-84 cm |
| XS/S | 53 cm | 80-86 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Top kąpielowy Model Grace Gerbera-Bianco M-488 Orange/White - Marko
Cechy topu:
- Wyjątkowo modny top ze zwiewną falbaną w stylu kubańskim
- wielofunkcyjny: do plażowania, opalania, kąpieli bądź jako element plażowej garderoby
- bez puh-upa, bez usztywnień, bez fiszbin (konstrukcja soft)
- dekolt i dolna część na elastycznej gumce
- z tyłu wiązanie, dzięki któremu obwód nie stanowi problemu, dopasujesz go do własnych potrzeb
- piękna kolorystyka
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 78-81 cm | 89-92 cm |
| M | 71-78 cm | 86-89 cm |
| S | 68-75 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
TRIXIE Zestaw lateksowych zwierzaków - gryzaków 4 szt. 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3503 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3503 |
Organki Keyboard 54 Klaw. Mikrofon+Zasilacz Przecena Nr 74
| Ciesz się tysiącami możliwościSetki rytmów i efektów, pozwolą Ci do woli komponować proste, jak i bardziej skomplikowane linie melodyczne oraz tworzyć wyjątkowe utwory muzyczne bez ograniczeń, zawsze i wszędzie, gdzie i kiedy tylko poczujesz przypływ muzycznego natchnienia. |
| Co nam zaśpiewasz?Sprawdź swoje zdolności wokalne i śpiewaj do woli, dzięki mikrofonowi dołączonemu do organów! |
Duży, podświetlany na zielono ekran LCD pozwoli na kontrolę i łatwy dostęp do podstawowych parametrów poziomu głośności, tempa czy rytmu.
| Zawartość zestawu: organy MQ-5410mikrofonzasilacz sieciowyoryginalne opakowanie |
| Liczba rytmów: | 100 |
| Liczba tonacji: | 100 |
| Liczba utworów demo: | 10 |
| Liczba rodzajów perkusji: | 5 |
| Programy i utwory nauki gry: | 100 |
| Opcja nauki gry: | 1K1N, FollowME |
| Efekty dźwiękowe: | Echo, Vibrato, Sustain, Chord, Prog |
| Funkcje: | kontrola tempa, kontrola poziomu głośności, programowanie rytmu, nagrywanie i odtwarzanie sekwencji |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 Double Stereo |
| Klawisze: | 54, pełnowymiarowe |
| Porty: | audio |
| Zasilanie: | z zasilacza 9 V lub baterii 6 x AA 1.5V |
| Wyświetlacz: | duży, wyraźny ekran LCD, podświetlany na zielono |
| Wymiary: | 620 mm (długość) x 210 mm (szerokość) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MQ-5410 przecena74 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MQ-5410 przecena74 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 409 Leona Perłowy Piasek - Gaia
Klasyczny półusztywniany biustonosz w beżowym kolorze. Wykonany z połyskującej, gładkiej mikrofibry. Górna część miseczki pokryta koronką, od wewnątrz wzmocnioną siateczką. Biustonosz doskonale podtrzymuje biust oraz idealnie zbiera piersi do środka. Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka - różnej szerokości w zależności od rozmiaru oraz zapięcie na haftki z trzystopniową regulacją. Na ramiączkach ozdobne kokardki.
Elastan 9 %
~Polamid 51 %
~Poliuretan 4 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Body Model BDV 118 Black - Vestiva
Produkty Vestiva Line są zapakowana w pudełeczko ze zdjęciem przedstawiającym dany model. Idealne na prezent!
~Polamid 18 %
~Viscosa 74 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA Z LAKIEROWANYM SŁUPKIEM M265B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |


_637N.jpg)