wykonany z naturalnej skóry.
Pasek uniwersalny, pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N957 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N957 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/17/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/17/24 |
Pasek 9002/20/18 - bardzo ciemny brąz
Wykonany z prawdziwej skóry, bardzo ciemny brąz,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 20 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 20 /18 |
Pasek do zegarka Timex T2N345 (P2N345)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N345 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 122+mm |
| Długość: część z klamerką | 68+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N345 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 122 mm |
| Długość: część z klamerką | 68 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 206EL/05/20 - granatowy, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek na całej długości ma szerokość 20 mm.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/05 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/05 /20 |
Pasek do zegarka Timex T2N740 (P2N740)
Wykonany ze skóry, przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N740 |
| Szerokość paska | mocowanie+na+16+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 76+mm |
| Grubość paska | od+4+do+6+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N740 |
| Szerokość paska | mocowanie na 16 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 76 mm |
| Grubość paska | od 4 do 6 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/22 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 22mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK008/CZ/28 - czarny, czerwone przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany czerwoną nicią, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/CZ/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/CZ/28 |
Pasek 8917/10/14 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /14 |
Pasek TK106/20 - czarny, retro
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK106/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK106/20 |
Pasek 253/01/20 - czarny, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/01 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/01 /20 |
Pasek Bros 8767/10/24 - czarny, ozdobne szycie
wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/10/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/10/24 |
Pasek TK007CGR/26 - ciemny granatowy
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007CGR/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007CGR/26 |
Pasek 209/04/20 - czerwony, imitacja krokodyla
wykonany ze skóry byka,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla,
płaski, przeznaczony raczej do delikatnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P209/04/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P209/04/20 |
Pudełko zegarmistrzowskie - 8 przegródek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a60 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a60 |
Pasek Kuki 0205L/20 - bardzo ciemna zieleń
Bardzo ciekawa, delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0205L/BCZIE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0205L/BCZIE/20 |
wykonany ze skóry krowy, kolor jasny brązowy, przeszywany jasną nicią.
Model zbliżony do wzoru 363, lecz jest bardziej płaski
(pasek 363 jest środkiem pogrubiony).
Pasek zaskakuje miękkością oraz estetyką wykonania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P354/23/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P354/23/20 |
Pasek Diloy 400/10/1/20 - karbon + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/10/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/10/1/20 |
Narzędzie do zmiany paska - niebieskie
Dzięki niemu wymiana paska jest bardzo prosta i co bardzo ważne bezpieczna dla zegarka
(koperta nie rysuje się jak w przypadku zmiany np. nożykiem).
Narzędzie ma dwie końcówki. Jedna jest w kształcie "igły".
Wykorzystujemy ją np. do regulacji zapięć przy bransoletach, lub wypychania teleskopów z paska.
Druga zakończona specjalnie wyprofilowanym "ząbkiem".
Ułatwia on pewne przytrzymanie teleskopu przy zdejmowaniu paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a3 |
wykonany ze skóry byka, gładki,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/02/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/02/20 |

