Wykonany ze skóry naturalnej, klejony, bez przeszyć.
Pasek uniwersalny. Pasuje do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N793 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N793 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /20 |
Pasek TK033BEZ/8 - beżowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/8 |
Pasek do zegarka PL2/14 - czarny, gładki
Nie posiada żadnych wypełnień, po prostu sama skóra.
W pasku klamerka montowana jest w chwili szycia, nie ma możliwości jej wymiany.
Jest to jeden element, który wykazuje sie wyjątkową trwałością.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL2/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL2/14 |
Pasek SBR10/12/18 - pomarańczowy, silikonowy
przeszywany jasną nicią,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/12 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/12 /18 |
Pasek Tekla TK112GR/B/24 - ciemny granat, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/24 |
Pasek Bros 3112/GG/18 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: szaro-czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/GG/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/GG/18 |
Pasek do zegarka Timex T46681 (P46681)
Brązowy ciemny, wykonany ze skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Na pasku znajduje się logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P46681 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P46681 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK115JBR/B/20 - jasny brąz, jasne nici
Przeszywany jasną nicią, bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry, matowe, surowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115JBR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115JBR/B/20 |
wykonany ze skóry byka, gładki,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/04/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/04/20 |
Pasek Kuki 0500N/18L - jaszczurka, czarny, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Wersja przedłużana - long
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500N/18L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500N/18L |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany zieloną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11 /16 |
Pasek 8436/10/20 - czarny, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/10/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/10/20 |
Pasek Tekla TK110/B/20 - czarny, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/21/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/21/20 |
Pasek Alfa PA038JBR/18 - super long (XXL)
wykonany ze skóry naturalnej,
imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Połowa paska (część przy kopercie zegarka) jest pogrubiona,
natomiast przy zapięciu ma niespełna 3 mm,
więc bez problemu można założyć do niego zapięcie motylkowe.
Wyróżnia sie wśród pozostałych pasków Alfa, wysoką jakością oraz estetyką wykonania.
Pasek w wersji XXL - bardzo długi !!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038JBR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038JBR/18 |
Pasek TK033SZ/6 - szary, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033SZ/6 |
| Szerokość paska | 6+mm |
| Szerokość klamerki | 6+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104+mm |
| Długość: część z klamerką | 62+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+mm+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033SZ/6 |
| Szerokość paska | 6 mm |
| Szerokość klamerki | 6 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104 mm |
| Długość: część z klamerką | 62 mm |
| Grubość paska | od 2,5 mm do 3 mm |
Pasek 379EL/03/20 - jasny brąz, long
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Imitacja skóry krokodyla.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 379EL/03/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 379EL/03/20 |
Pasek Kuki 0500N/12L - jaszczurka, bardzo ciemny brąz, long.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5328 |
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 25 /14 |
Pasek 6549/10/21 - czarny, jasne nici
czarny w rozmiarze 21 mm, zwężany do 17 mm,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6549-10-21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6549-10-21 |

