| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P5K156 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P5K156 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek Bros 6130/10/22 - krokodyl, czarny
Elegancki, lakierowany, wykończenie w połysku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6130/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6130/10/22 |
Sprzączka / klamerka żółta - 10, 12, 14, 16, 18, 20 mm, polerowana
Materiał - INOX, kolor żółty
Szerokość 10, 12, 14, 16, 18, 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | ZPB10mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | ZPB10mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK118GR/12 - granatowy, gładki
granatowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/12 |
Pasek Hirsch Grand Duke 24 mm - ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, na powierzchni odwzorowany wzór skóry aligatora.
Pasek został przeszyty grubą nicią w kolorze skóry, efektowna klamerka Hirsch.
Kolekcja pasków Grand Duke to Wodoodporne do 100 m sportowe paski z najlepszej włoskiej skóry cielęcej o idealnie wzorowanych zmarszczkach aligatora na strukturze skóry. Elastyczna, miękka, a jednocześnie zachowująca swój kształt zaawansowana technologicznie skóra podszewkowa i zapięcie typu Active o wspaniałym kształcie, z owalnym otworem funkcyjnym podkreślają wyrazisty design tej funkcjonalnej sportowej bransoletki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02528010/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02528010/24 |
Pasek 362/01/12/18 - czarny, pomarańczowe przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną, pomarańczową nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/12/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/12/18 |
Tłoczony na fakturę krokodyla, delikatne szycie w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210BR/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210BR/14 |
Pasek Hirsch Modena 24 mm - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302875/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302875/24 |
Pasek TK115/B/20 - czarny, białe przeszycia
Przeszywany jasną nicią, bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry, matowe, surowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115/B/20 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /22 |
Pasek do zegarka Kuki 0308B/20 - czarny, gładki, czerwone nici.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_CZ.1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_CZ.1/20 |
Pasek 8436/20/22 - brązowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/22 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 16 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/16 |
Pasek 378EA/11/26 - jasna zieleń
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/11 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/11 /26 |
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/22 / 30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/22 / 30 |
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Pasek w stylu Rally.
Bardzo ładnie wykończony, miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 355/02 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 355/02 /22 |
Pasek 9237/20/16 - ciemny brąz
Gładka faktura, płaski kształt.
Pasuje zarówno do delikatnych, klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9237 20 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9237 20 /16 |
Pasek 127F1P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW600, AW705, TGW100,
DBW320, DEP510, DEP6000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 127F1P |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 127F1P |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20 mm |
uszyty z prawdziwej skóry.
Przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 22 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 22 /22 |
Pasek do zegarka Diloy 404/1/18 - czarny
Pochodzi z kolekcji Comfort, jest niesamowicie miękki.
Na swojej powierzchni ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 404/1/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 404/1/18 |

