Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q28 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q28 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek 372/01/13/16 - czarny, różowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany różową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/13/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/13/16 |
Pasek Tekla TK113BR/18 - nubuk, gładki, wypukły
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/18 |
Pasek Tekla TK113ZIE/18 - ciemna zieleń
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113ZIE/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113ZIE/18 |
Wzór krokodyla, bardzo miękka skóra,
świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 85 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 85 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA110/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chermond |
| Kod producenta | CHA110/30 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/06 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/06 /24 |
Pasek Kuki 0500N/16 - jaszczurka, czarny.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5341 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5341 |
Pasek Kuki 0205L/20 - czerwony
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205LCZE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205LCZE/20 |
Pasek 8229/82/20 - skóra jaszczurki, niebieski
przeszywany nicią w kolorze paska,
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8229/82/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8229/82/20 |
Zapięcie do paska 16 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/16 |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/16 |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | stalowa, matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
Pasek do zegarka TK126CROZ/18 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/18 |
Pasek Tekla TK112/CZ/24 - czarny, gładki przeszywany
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112/CZ/24 |
Pasek Tekla TK110BR/18XL - brązowy, faktura krokodyla, long
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/18XL |
Pasek Bros 8783/80/18 - granatowy, Saffiano
Podszewka wykonana jest ze skóry naturalnej cielęcej o podwyższonej odporności na zawilgocenie, z natłoczonym wzorem płótna, co podnosi komfort użytkowania w przypadku zapocenia.
Jednak nie jest to pasek wodoodporny i należy unikać jego całkowitego zamaczania właśnie ze względu na skórzaną podszewkę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/80/18 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć,
niespotykanie miekki, doskonale układa się na nadgarstku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063.1CZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063.1CZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8006/25/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8006/25/22 |
Pasek TK102/C/18 - czarny, czerwone nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/C/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/C/18 |
Pasek do zegarka Timex T2N740 (P2N740)
Wykonany ze skóry, przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N740 |
| Szerokość paska | mocowanie+na+16+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 76+mm |
| Grubość paska | od+4+do+6+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N740 |
| Szerokość paska | mocowanie na 16 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 76 mm |
| Grubość paska | od 4 do 6 mm |
| Szerokość bransolety |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN021/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN021/22 |
Pasek Kuki 0210/16 - czarny, faktura krokodyla
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/16 |

