Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q29 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q29 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK102/C/20 - czarny, czerwone nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/C/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/C/20 |
Pasek 8534/80/28 - granatowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/28 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/77/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/77/20 |
Pasek do zegarka Diloy 395/1/10/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/10/22 |
Bardzo ładnie, estetycznie wykończone.
Zapięcie tego rodzaju może być stosowane w paskach nie posiadających dziurek.
Idealnie pasuje do sportowych zegarków.
Nie sprawdza się przy paskach klasycznych, delikatnych, o grubości poniżej 1,5 mm.
Jedna część paska jest przymocowana za pomocą teleskopu do zapięcia.
Drugą część paska wkładamy w zapięcie tak, jak jest to przedstawione na zdjęciach.
Dociskamy. Pasek zostaje ściśnięty w klipsie i w ten sposób umocowany.
Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zapiąć pasek na samym końcu.
Rozwiązanie dobre dla osób, które mają zbyt krótkie paski
(sprzączki nie da się zapiąć na ostatnią dziurkę).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a62 |
| Szerokość klamerki | 14+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a62 |
| Szerokość klamerki | 14 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
Pasek 362/05/18 - ciemny granat
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/05/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/05/18 |
Pasek TK064CZ/18 - czerwony, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/18 |
Pasek 8534/20/22 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/22 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/01 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/01 /20 |
Pasek do zegarka Timex TW2P95900 (PW2P95900)
wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P95900 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P95900 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek Kuki 0702/22 - skóra aligatora, czarny, klamerka 18 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/22 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /18 |
Pasek do zegarka Diloy 394/1/10/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 394/1/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 394/1/10/22 |
Obszyty materiałem.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 60 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 60 /20 |
Pasek 205EL/05/22 - ciemny granat, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Nie jest zwężany, na całej długości ma taką samą szerokość.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/05 /22 |
Sprzączka / klamerka stalowa - 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 mm, polerowana
Materiał - INOX.
Szerokość 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | SPB8mm |
| Szerokość klamerki | 8+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | SPB8mm |
| Szerokość klamerki | 8 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210BR/20 |
Pasek TK124BR/30 - brązowy, Diesel, Fossil, CK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/30 |
Pasek 382/1/22/20 - karbon, jasne nici
wykonany ze skóry byka,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany jasną nicią, płaski, świetny do sportowych zegarków.
Ciekawa, efektowna klamerka.
Pasek nie jest zwężany, taka sama szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/22/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/22/20 |

