Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q27 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q27 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Tekla TK113ZIE/20 - ciemna zieleń
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113ZIE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113ZIE/20 |
Pasek Bros 6131/10/22 - krokodyl, czarny
Lakierowany, wykończenie z połyskiem.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6131/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6131/10/22 |
Pasek 8534/80/28 - granatowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/28 |
Pasek 8552/10/22- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/10/22 |
Zapięcie bransoletowe - motylkowe 4,0X8X35X
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą, z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C.
Oferowane zapięcie ma wymiary:
A - 4 mm
B - 8 mm
C - 35 mm
D - szerokość zapięcia wynosi 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | BL-4X8X35 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | BL-4X8X35 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK105P/20 - pomarańczowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105P/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105P/20 |
Pasek Tekla TK110P/12 - pomarańczowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110P/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110P/12 |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 10 /20 |
Pasek 380/1/6/18 - czarny, czerwone nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/6/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/6/18 |
Pasek 339/02/20 - ciemny brąz, imitacja rekina
Wykonany ze skóry cielęcej,
imitacja skóry rekina, bardzo ciekawy, efektowny wygląd.
Pasek został przeszyty jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/02 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/02 /20 |
Zapięcie bransoletowe, tradycyjne 14 mm
Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q28 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q28 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK064B/16 - biały, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/16 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią, gładki.
Nie jest zwężany, szerokość paska = szerokość klamerki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/22 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/22 /26 |
Pasek 302EL.EA/22/30 - biały - long
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią, gładki.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EL.EA/22 /30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EL.EA/22 /30 |
Pasek TK007/18XL - czarny, long
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.Pasek w wersji przedłużanej - LONG.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007/18XL |
wykonany ze skóry bizona,
gładki, przeszywany nicią w kolorze paska,
pogrubiany, lekko błyszczący.
Pasek posiada poprzeczne przeszycie przy teleskopie.
Bardzo fajnie to wygląda, poza tym wzmacnia pasek w tym miejscu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/08 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/08 /24 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/22 |
Pasek PA010/18L - brązowy, long
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA010 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA010 /18 |
Sprzączka / klamerka stalowa - 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 mm, polerowana
Materiał - INOX.
Szerokość 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | SPB8mm |
| Szerokość klamerki | 8+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | SPB8mm |
| Szerokość klamerki | 8 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
Pasek TK064FIO/18 - fioletowy, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |

