Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q26 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q26 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek do zegarka Bros 8231/70/20 - jaszczurka, ciemna zieleń
potocznie kolor określany również jako zieleń butelkowa
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/70/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/70/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/17/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/17/22 |
Pasek PA121/24 - brązowy, przeszywany
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią,
bardzo estetyczna matowa klamra.
Pasek bardzo miękki, dobrze układa sie na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA121 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA121 /24 |
Pasek do zegarka PL3/22 - czarny, gładki
Nie posiada żadnych wypełnień, po prostu sama skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL3/22 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL3/22 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 13/15mm |
| Szerokość paska | 15+mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 13+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 13/15mm |
| Szerokość paska | 15 mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 13 mm |
Pasek Diloy 420/10/1/22 - skóra + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/10/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/10/1/22 |
Pasek PA117/18 - czarny, niebieskie przeszycia
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki, oraz niebieskie przeszycia.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA117 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA117 /18 |
Pasek do zegarka Diloy 403/2/22 - brązowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry krokodyla,
pasek klejony, jednak ma ozdobne przeszycia jasną nicią - bardzo ciekawy efekt.
Skóra jest bardzo miekka, doskonale układa sie na nadgarstku, wykończenie z delikatnym połyskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/2/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/2/22 |
Pasek do zegarka Timex PW2R26300 (TW2R26300)
Uniwersalny, pasuje do większości zegarków ze standardowym mocowaniem na 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R26300 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 123+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R26300 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 123 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 7802/25/20 bardzo jasny brąz
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 25 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 25 /20 |
Pasek TK033/22 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/22 |
Pasek TK064FIO/18 - fioletowy, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |
Pasek TK009B/22XL - biały, lekko błyszczący, long
wykonany z naturalnej skóry, lekko błyszczący,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/22XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/22XL |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/01 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/01 /26 |
Pasek 382/1/5/18 - karbon, granatowe nici
wykonany ze skóry byka,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany granatową nicią, płaski, świetny do sportowych zegarków.
Ciekawa, efektowna klamerka.
Pasek nie jest zwężany, taka sama szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/5 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/5 /18 |
Pasek Hirsch Knight 26 mm - brązowy, przeszywany
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
płaski, dość gruby, fantastycznie wykonany,
niespodziewanie miękki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10902870/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10902870/26 |
Pasek TK116/CZ/22 - czarny, czerwone nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/CZ/22 |
Pasek TK061JBR/24 - jasny brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK061JBR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK061JBR/24 |
Pasek TK121/CZ/24 - czarny, gładki z czerwoną nicią
Posiada delikatne przeszycia czerwoną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/24 |
Pasek Tekla TK122/NIE/24 - karbon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/NIE/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/NIE/24 |

