Wycinają kwadrat o boku 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | w40 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | w40 |
Pasek 206/05/24 - ciemny granat
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/05 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/05 /24 |
Pasek SCUB2/05 - ciemny granat
ciemny granat, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla, lekko błyszczący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB2/05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB2/05 |
Pasek 362/05/22 - ciemny granat
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/05/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/05/22 |
Pasek do zegarka Timex T2M709 (P2M709)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M709 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M709 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK060MIO/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK060MIO/20 |
Pasek Tekla TK110/B/20 - czarny, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/B/20 |
Pasek PA019/20 - czarny, przeszywany
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA019 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA019 /20 |
Pasek Kuki 0205L/24 - granatowy
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205GR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205GR/24 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368EA/22/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368EA/22/24 |
Pasek Diloy 400/6/1/22 - karbon + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/6/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/6/1/22 |
Pasek 378/02/20 - bardzo ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/02 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/02 /20 |
Pasek do zegarka Timex T2N740 (P2N740)
Wykonany ze skóry, przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N740 |
| Szerokość paska | mocowanie+na+16+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 76+mm |
| Grubość paska | od+4+do+6+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N740 |
| Szerokość paska | mocowanie na 16 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 76 mm |
| Grubość paska | od 4 do 6 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 8534/20/26 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/26 |
Zapięcie do paska 18 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | t-661/18 |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | t-661/18 |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa, matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/07/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/07/16 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368/22/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368/22/22 |
Pasek Kuki 202ES/20 - płaski, wersja slim, białe szycie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K202ES_B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K202ES_B/20 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla,
matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/02 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/02 /24 |
Pasek do zegarka Timex T5E231 (P5E231)
Czarny, wykonany z tworzywa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P5E231 |
| Szerokość paska | 24+mm+%28mocowanie+na+18+mm%29 |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P5E231 |
| Szerokość paska | 24 mm (mocowanie na 18 mm) |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 379EL/03/20 - jasny brąz, long
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Imitacja skóry krokodyla.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 379EL/03/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 379EL/03/20 |

