Wkręcane są na gwint, bardzo łatwa wymiana.
W komplecie dwie sztuki
(zdjęcie przedstawią sprzedawany komplet).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | w99 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | w99 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11/12 |
Pasek 311A2 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW44, ABX20, DB150.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 15+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 15 mm |
Pasek TK064/20 - czarny, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064/20 |
jasny brąz, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /22 |
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Tłoczony na wzór skóry aligatora.
Bardzo płaski, elegancki, idealny do klasycznych, delikatnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 10 /19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | 2%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 10 /19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | 2,5 mm |
Pasek Bros 3112/VB/22 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: zielono-beżowo-brązowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/VB/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/VB/22 |
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210/5 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210/5 /14 |
Pasek do zegarka Bros 8781/20/22 - oryginalny krokodyl, bardzo ciemny brąz
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/22.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/22.NZ |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/03 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/03 /18 |
Pasek Kuki 0210L.1BR/16 - brąz, faktura krokodyla.
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszywany nicią w kolorze paska.
Wykończenie z lekkim połyskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210L.1BR/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210L.1BR/16 |
Pasek TK028BR/B/20 - brązowy, wypukły, gładki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK028BR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK028BR/B/20 |
Pasek Tekla TK110BR/22 - brązowy, faktura krokodyla, klamerka 18 mm
zwężany przy klamerce do 18mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/22 |
Pasek 206EL/11/22 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/22 |
Pasek 253/10/18 - żółty, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /18 |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 91 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 91 /14 |
Pasek do zegarka Timex T2P287 (P2P287)
Wykonany ze skóry, brązowy, przeszywany jasną nicią.
Uniwersalny, pasuje do zegarków
z szerokością paska 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P287 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P287 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek Kuki 0500N/22 - jaszczurka, brąz.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5329 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5329 |
Pasek TK116/CZ/24 - czarny, czerwone nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/CZ/24 |
Pasek TK022BR/20 - brązowy, long
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK022BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK022BR/20 |

