Wykonany z tworzywa sztucznego.
Maksymalna szerokość skracanej bransolety 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a4 |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, do Longines, klamerka 14 mm
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek uszyty pod kątem zegarków Longines La Grande Classique, zwężany do 14 mm przy klamerce
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N/18. klam. 14 mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N/18. klam. 14 mm |
Pasek 375/22/13/20 - biały lakierowany, różówe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany różową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/13/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/13/20 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/02/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/02/20 |
Pasek 252/06/22 - czerwony, silikonowy
- czerwony, silikonowy,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06/22 |
Pasek Kuki 0210L/24 - jasny brąz, płaski, long.
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
Wersja przedłużana - 2 x long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4419 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4419 |
Pasek 252/06.1/22 - czerwony, silikonowy
- czerwony, silikonowy,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06.1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06.1/22 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: szaro-czerwony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/18 |
Pasek Kuki 0307S/26 - jasny brąz
Przeszywany białą nicią.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0307/1 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0307/1 /26 |
Pasek 7542/21/16 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542/21/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542/21/16 |
Pasek Kuki 0500N/18L - jaszczurka, brąz, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Wersja przedłużana - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500NBR/18L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500NBR/18L |
wykonany z prawdziwej skóry,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany niebieską nicią. Świetny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/5 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/5 /18 |
Pasek 9002/80/14 - ciemny granat
Wykonany z prawdziwej skóry, ciemny granat,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 80 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 80 /14 |
Pasek do zegarka Timex T2N791 (P2N791 )
Brudny biały, lakierowany, nie posiada przeszyć.
Pasek pasuje również do modeli: T2N789,T2N790
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N791 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N791 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek Kuki 0204L/20 - ciemny brąz
Przeszywany brązową nicią.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Pasek TK033BR/14 - brązowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/14 |
Pasek Kuki 0500N/20 - jaszczurka, beżowy
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NBEZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NBEZ/20 |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Dobrze komponuje się ze sportowymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 20 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 20 /18 |
Pasek 7541/21/14 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /14 |
Pasek 8917/10/19 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
Szczypce do wycinania dziurek w paskach - owal
Wycinają owal 3X4 mm.
Obecnie sprzedawane szczypce mają rączki w kolorze żółtym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | w42 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | w42 |


_57_1.jpg)