Wycinają koło o średnicy 1,5 mm.
Szczypce mogą się różnić kolorem rączki.
Obecnie sprzedawane są szczypce z rączką w kolorze żółtym
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a5 |
Pasek 345/05/18- bardzo ciemny granat
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
gładki, pogrubiany, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P345/05 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P345/05 /18 |
Pasek do zegarka Timex T2M709 (P2M709)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M709 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M709 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek 7221/25/20 - jasny brąz, skóra jaszczurki, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry jaszczurki,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/20 |
Pasek 362/10/24 - ciemny żółty
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/10/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/10/24 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 10 /22 |
Pasek 378EA/10/30 - ciemny żółty
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/10 /30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/10 /30 |
Zapięcie bransoletowe - motylkowe 4,2X8,2X36X13
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą, z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C,D.
Oferowane zapięcie ma wymiary:
A - 4,2 mm
B - 8,2 mm
C - 36 mm
D - 13 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | L-10/4,2X8,2X36X13 |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | L-10/4,2X8,2X36X13 |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK123/CZ/24XL - czarny long, czerwone nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/11/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/11/24 |
Wzór krokodyla, bardzo miękka skóra,
świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 85 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 85 /12 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora, lekko pogrubiany.
Świetnie pasuje do zegarków eleganckich, klasycznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 20 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 20 /16 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska,
ciekawa, delikatna faktura.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/01 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/01 /16 |
Pasek TK027BR/24XXL - brązowy, long
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK027BR/24XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK027BR/24XXL |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszycia w kolorze paska,
Posiada na powierzchni liczne dziurki - bardzo ciekawy wygląd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA009 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA009 /18 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN021/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN021/22 |
Uszyty z prawdziwej skóry, granatowy,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/80/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/80/20 |
Pasek TK118GR/22 - granatowy, gładki
granatowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/22 |
Pasek 392/2/18 - brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/2/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/2/18 |
jasny brąz, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /20 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 16mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a31 |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a31 |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |


_16_1.jpg)