| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T634-017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T634-017 |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 10A 100x85x21 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 100x85x21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2417 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2417 |
Stringi Szorto-stringi Model Kim 092 White - Ewana
Polyester 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Brązowy |
Piżama Damska Model Abigail 162 Łosoś - Betina
Cechy modelu:
- bluzeczka z krótkim rękawem
- delikatne, ozdobne lamówki przy dekolcie i rękawkach
- ozdobne guziczki
- wygodny fason, który nie obciska sylwetki
- dół bluzeczki wykończony półkoliście- spodnie inspirowane cygaretkami
- fason spodni na gumce, z lekko zwężającymi się nogawkami
- śliczna, ciepła kolorystyka.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-108 cm | 94-102 cm |
| M | 92-100 cm | 86-94 cm |
| S | 84-92 cm | 82-86 cm |
| XL | 108-116 cm | 102-110 cm |
| XXL | 116-124 cm | 110-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Betina |
| Kolor | Pomarańczowy |
Rama Główna Mocowanie Elektroniki Intruder X30-21
Numer katalogowy: X30-21
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-21 |
Top Heli TH6200-43 6020-43 Szkielet + Stabilizator + Komplet Łopat Kompletny Wirnik
Łopaty dostępne w kolorze żółtym. Zestaw pasuuje również do modelu 6020
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6200-43 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6200-43 |
Komunikator Audio-Video z LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415030 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415030 |
Trixie Kuweta Classic z ramką brązowo-kremowa
Rozmiar 37 x 15 x 47 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40310 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40310 |
MOKASYNY DAMSKIE Z ĆWIEKAMI ZIELONE FM217-34 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Antyradar / Wykrywacz Radarów COBRA.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 028377104237 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 028377104237 |
TOREBKA LISTONOSZKA SZARA TB-P-73 SZARY - Inello
Wysokość 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Stringi CAMPI Beige - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go swoimi poduszkami. Dzięki dodatkowemu, lekko usztywnionemu daszkowi, legowisko może posłużyć także jako norka do schowania się przy stresującej sytuacji lub jako ucieczka przed oczami wścibskich. Kot może także bez problemu położyć się na daszku, wykorzystując tylko górną część poduszki.
Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu.
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (daszek) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (okragła poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość.
średnica ok 45cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | OD-sza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | OD-sza |
CHABA Pas bezpieczeństwa do samochodu dla psa S
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1025 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1025 |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Damskie Model VT042 Bordo - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czerwony |
Tropical AstaTabin 75ml. (90tabl.)- Intensywnie wybarwiający pokarm w postaci tabletek dla paletek
W celu urozmaicenia diety młodych paletek i innych wymagających gatunków ryb, polecamy też inne pokarmy marki Tropical, np. Super SpiruTabin A, D-AllioTabin.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model L009 Black - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 100 cm | 84 cm |
| M | 87 cm | 96 cm | 80 cm |
| S | 87 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 87 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model M114 Black - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
Wodoodporny Profesjonalny Zestaw Survivalowy BCB Waterproof (21-elementów!!).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5016549975063 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5016549975063 |
Sukienka Delikatna letnia sukienka S86 Kwiaty/Ecru - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 102 cm | 135 cm | 89 cm | 80 cm |
| 38 | 102.5 cm | 139 cm | 93 cm | 84 cm |
| 40 | 104 cm | 143 cm | 97 cm | 88 cm |
| 42 | 105.5 cm | 147 cm | 101 cm | 92 cm |
| 44 | 107 cm | 151 cm | 105 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |


_833_t634-017.jpg)