| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T625-030 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T625-030 |
CERTECH Żwirek Super Benek Compact zapachowy 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10043 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10043 |
Filtr hydrauliki 84226263, 86018758, 47131182, 84226272, P179343
New Holland :
8670
8670 A
8770
8770 A
8870
8870 A
8970
8970 A
G 170
G 190
G 210
G 240
T 6010 Plus
T 6020 Elite
T 6020 Plus
T 6030 Plus
T 6040 Elite
T 6050 Plus
T 6060 Elite
T 6070 Plus
T 6070 Power / Range Command
T 6080 Power / Range Command
T 7030
T 7040
T 7050
T 7060
TM 175
TM 190
TS 100A
TS 100A Plus
TS 110A
TS 110A Plus
TS 115A
TS 115A Plus
TS 125A
TS 125A Plus
TS 135A
TS 135A Plus
T 9010
T 9020
T 9030
T 9040
T 9050
T 9060
Caterpillar 6E6408, Donaldson P179343, Fleetguard HF35305, Ford 84226263, 86018758, In-line Filtry FBWBT8432, FBW-BT8432, MANN-FILTER: WH 1263
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84226263, P179343 |
| EAN | 84226263, P179343 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84226263, P179343 |
| EAN | 84226263, P179343 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Piżama Damska Model Holiday 677 Pink - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model T208/4 Blue - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| S/L | 97 cm | 92-108 cm | 84-100 cm | 70-86 cm |
| XL/XXL | 99 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 88-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Spodnie Kombinezon Damski L002 Black - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 146 cm | 104 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 146 cm | 100 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 145 cm | 96 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 147 cm | 108 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
Czółenka Model KB3YYZ-7994 Black - Heppin
Wysokość platformy 1.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23.2 cm |
| 36 | 23.7 cm |
| 37 | 24.4 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Element Mocowania Ogona MJX T655-036 T55-036 T623
Numer katalogowy: T655-036
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-036 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-036 |
Sukienka Model T142 Red - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M/L | 97 cm | 98-104 cm | 90-96 cm | 78-84 cm |
| XL/XXL | 98 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 90-96 cm |
| XS/S | 96 cm | 86-92 cm | 78-84 cm | 66-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/3
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 3, długość od szyi do ogona 27cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Stringi Model 1587/S Snake - Ava
- wykonane z połączenia siateczki z wzorzystą dzianiną
- z przodu i z tyłu wstawka z dzianiny z wężowym motywem
- boczki wykonane z siateczki
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Komplet Model Jamaica Red - Kalimo
Idealna propozycja dla kobiet, które jednoczesnie cenią sobie elegancję i wygodę..
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
łódkowy dekolt
wykończenie koszulki oraz szortów delikatną falbanką
całkowita długość koszulki bocznym: 55cm.
całkowita długość szortów mierzona po szwie bocznym: ok.20cm.
Materiał:
wysokogatunkowa, oddychająca wiskoza, tzw. ?jedwab drzewny?
odpowiednia miękkość oraz elastyczność
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
majtki zdobione koronką w komplecie
rozcięcia na rękawkach
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Kostium Model Cascadia Red/White - Livia Corsetti Fashion
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
TOREBKA DAMSKA MIEJSKA SZARA TB-0-9 SZARY - Inello
Wysokość 30,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Zuza II Brown - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Brązowy |
Trixie Pojemnik na odchody \"Torebka\" z dozownikiem włókno + imitacja skóry
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23476 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23476 |
Brit Care Cat Lucky I\'m vital adult 7 kg
FORMUŁA KURCZAK Z RYŻEM
CHRUPIĄCA KARMA POPRAWIA APETYT TWOJEGO KOTA ORAZ ZACHĘCA DO GRYZIENIA NISKA ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU / WYSOKA ZAWARTOŚĆ BŁONNIKA ZAPOBIEGA NADMIERNEMU PRZYROSTOWI WAGI NISKA ZAWARTOŚĆ MAGNEZU OGRANICZA TWORZENIE SIĘ KAMIENI NERKOWYCH I UMOŻLIWIA UTRZYMYWANIE OPTYMALNEGO PH MOCZU 6.0-6.5
SKŁAD: dehydratyzowany kurczak (18%), ryż, mączka z kurczaka (15%), dehydratyzowany indyk (12%), tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolem), suszone jabłka, otręby ryżowe, drożdże browarniane, wątróbka z kurczaka (2%), olej z łososia, siarczan glukozaminy (260mg/kg), siarczan chondroityny (160mg/kg), mannano-oligosacharydy (155mg/kg), frukto-oligosacharydy (125 mg/kg), ekstrakt z jukki Schidigera (85 mg/kg), rokitnik (50mg/kg)
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 34%, tłuszcz surowy 12%, włókno surowe 5.2 % , popiół surowy 6.8 %, wilgotność 10%, wapń 0.8 %, fosfor 0,6%, sód 0,75%, magnez 0,042%.
DODATKI ODŻYWCZE w 1kg: witamina A (E672) 22 500 j.m., witamina D3 (E671) 900 j.m., witamina E (3a700) 650 mg, witamina C (E300) 300mg, tauryna 2 300 mg, chlorek choliny 2 100 mg, L-karnityna 65 mg, niacyna 40 mg, biotyna 1.8 mg, cynk (E6) 150 mg, mangan (E5) 56 mg, żelazo (E1) 47 mg, miedź (E4) 11 mg, jod (E2) 3.7 mg, selen (E8) 0.23 mg, DL-metionina (3.1.1.) 13 mg, arginina (3c3.6.1) 11 mg, L-lizyna (3.2.3) 9 mg, Heksametafosforan sodu (E452i) 710 mg, kwas tłuszczowy omega 3 : 0,27%, kwas tłuszczowy omega 6: 1.45%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Komplet Model Satinia babydoll Grey - Obsessive
Różowa Satinia babydoll oto ona!
- uszyta z satyny w wyjątkowo pięknym odcieniu różu
- regulowane szelki ? 100% wygody!
- wiązana z tyłu satynowym paskiem ? łatwe dopasowanie do sylwetki!
- w komplecie gładkie stringi
- miękka, połyskująca tkanina
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Lejla Grafit - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |


_851_t625-030_1_.jpg)