| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T634-016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T634-016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414901 |
Herbal Pets Karma ziołowo-owocowa dla szynszyla 150 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
CHABA Smycz skórzana 18mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
TRIXIE Kocimiętka w proszku 20 g
- korzeń rośliny Nepeta cataria (kocimętka)
- orzeźwia
- długo utrzymujący się zapach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4225 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4225 |
TRAMPKI NA WYSOKIEJ PODESZWIE SZARE F1075 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,2 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,7 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Kombinezon Damski Model K178 Yellow - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model MOE244 Black - Moe
Skład: 90% bawełna, 10% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 92 cm | 81 cm |
| M | 85 cm | 88 cm | 77 cm |
| S | 85 cm | 84 cm | 73 cm |
| XL | 87 cm | 96 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Brązowy |
Bluzka Model K48 1200 Blue - Nife
Skład: 60% bawełna, 40% poliester
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 66 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 68 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Tanga panty White - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE. Tył z finezyjnej, delikatnej koronki.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Biały |
TETRA DecoArt Plantastics Red Foxtail 30cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie.
*Do stosowania we wszystkich akwariach.
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła.
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne.
*Nie wymagają pielęgnacji.
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor.
Rozmiar: 30cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607057 |
TRIXIE Drapak dla kota Giuseppe 62 cm
brzuszek sizalowy Jaskinia z wyściełanym materacem Uszy i ogon z folią szeleszczącą Kolor: brązowy / biały ø 40 × 62 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4340 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4340 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84217953 |
| EAN | 84217953 |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84217953 |
| EAN | 84217953 |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model 44-15 Dark Grafit Napisy - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| XXL | 100-120 cm | 120 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model M002 Navy - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| 44 | 102-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Tamara 882 AW/17 K1 Ecru - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Beżowy |
TETRA Marine SeaSalt - zapewnia doskonałe warunki wodne dla ryb i bezkręgowców morskich 2 kg
*Sól do przygotowywania wody w akwariach morskich.Łatwo rozpuszczalna, czysta sól *wyprodukowana przy
*zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Opakowanie 2kg. WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T173576 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T173576 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |


_832_t634-016.jpg)