| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T634-013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T634-013 |
Figi Model Experia Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Szkolenie I POMOC dla kandydatów na kierowców
Ośrodki szkolenia kierowców mogą zamówić takie szkolenie - przyjedziemy i przeszkolimy całą grupę.
Do ceny szkolenia należy doliczyć koszt dojazu instruktora.
Odległość dojazdu z Poddębic do miejsca szkolenia jeżeli wynosi do 40 km - koszt dojazdu gratis.
cena podlega negocjacji.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WOJRAT |
| Kod producenta | Szkolenie I POMOC dla kandydatów na kierowców |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WOJRAT |
| Kod producenta | Szkolenie I POMOC dla kandydatów na kierowców |
TRAMPKI DAMSKIE Z KOKARDKĄ NIEBIESKIE 8935 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Shock Absorber Wl Toys A949-55
Numer katalogowy: A949-55
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-55 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-55 |
Komplet Model Shirley chemise Dark Blue - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45735 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45735 |
Spódnica Model Sp16 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 108 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Pojemnik do filtra FAN-2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101026 |
Bluza model 1481 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 73 cm | szer. na plasko:46 cm |
| S/M | 72 cm | szer. na plasko:42 cm |
| XXL | 74 cm | szer. na plasko:49 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 158 White - Gabidar
Kobiece figi.
- wykonane z gładkiej dzianiny
- z przodu oraz po bokach ozdobione subtelną koronką
- z przodu satynowa kokardka
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S098 Beige - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 120 cm | 101 cm | 97 cm | 81 cm |
| M | 119 cm | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 118 cm | 91 cm | 87 cm | 71 cm |
| XL | 121 cm | 106 cm | 102 cm | 86 cm |
| XXL | 122 cm | 111 cm | 107 cm | 91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Pończochy Model Charmea stockings Black - Obsessive
Masz ochotę na wyjątkowo rozkoszne przeżycie. Rozpocznie się w chwili, gdy otworzysz pudełeczko z wymarzoną zawartością! Nowe pończochy otulą Twoje nogi delikatnym materiałem i zachwycającą koronką. Z kompletem Charmea stworzą kreację wartą grzechu! No to już wiesz, co zrobić!
Urzekające szczegóły pończoszek Charmea:
- prześwitująca tkanina z seksownym, koronkowym wykończeniem na udach
- nie są samonośne
- przyjemny w dotyku, dopasowujący się do ciała materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Applaws Kurczak- karma dla kotów dorosłych 7,5kg
Analiza odżywcza:Białko 47%, Oleje i Tłuszcze 20%, Popiół 9,9%, Błonnik 2%, Wapno 2%, Fosfor 1,6%, Witamina A 12000 j/kg, Witamina D3 1200 j/kg, Witamina E (alfa-tokoferol) 600 j/kg, Miedź (siarczan miedzi) 12 mg/kg. Tauryna 0,183%. Zawiera ekstrakty naturalnego pochodzenia bogate w Witaminę E. Karma zawiera poniżej 15% węglowodanów. Nie zawiera sztucznych barwników, przypraw ani konserwantów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Arion Original Adult Medium Lamb & Rice - bezglutenowa karma z jagnięciną i ryżem 3 kg
-Bez glutenu
-Bez kukurydzy
-Bez zbóż
by zapewnić zwównoważoną florę bakteryjną w jelitach
i zagwarantować optymalny przebieg trawienia.
zrównoważonym źródłem witamin i mikroelementów by zapewnić należyte
funkcjonowanie organów wewnętrznych i optymalny
przebieg trawienia przez całe życie psa.
odpowiedni poziom niezbędnych nienasyconych kwasów
tłuszczowych (NNKT) Omega-3 i Omega-6 dla zdrowej i lśniącej sierści.
Składniki: Ryż (50%), jagnięcina (w postaci dehydratyzowanej 26%), kurczak, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony, pulpa z buraka cukrowego, drożdże browarniane, sól kuchenna, chlorek potasu, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne. Poziom B1-B2. Książka + CD Audio.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków DO D 47 x 30,8 x 60,5 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 47 szer. x 30,8 głębokość x 60,5 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Sukienka o swobodnym kroju z krótkim rękawem GR1163 Sky Blue - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Tatrapet Zabawka średnia z latexu 9-11cm. 487.95
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
BODYSTOCKING LD 36 Not For Club black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model VT028 Black - Venaton
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |


_830_t634-013.jpg)