| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Figi Model BBL 044 Black - Babell
Kobiece figi o klasycznym kroju.
- koronkowe wstawki
- z przodu delikatna kokardka
- figi wykonane z najwyższej jakości bawełny
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
UWAGA!!!
Klatki z serii mono/single, dostępne są wyłącznie na specjalne zamówienie z przedpłatą i nie podlegają zwrotowi, ani wymianie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
MIĘCIUTKIE TRAMPKI SLIP-ON JX40P L. BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Góra kostiumu kąpielowego firmy Ava.
Połączenie bieli i granatu sprawia, że strój ten może wyglądać bardzo elegancko, a jednocześnie świeżo i lekko. Bez względu na obowiązujące trendy, latem zawsze sprawdza się moda marynarska. Biustonosz posiada pełne miski usztywniane, które idealnie sprawdzają się na duże biusty.
Do kompletu polecamy zakupienie fig:
SF3- klasyczne figi lekko wykrojone,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | granatowo-biały |
| rozmiar | 80D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | granatowo-biały |
| rozmiar | 80D |
Bluzka Model Rosa 10495 Pink - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
| Nazwa produktu | MIKRO Plus | 2 Plus | 3 Plus |
| Kod produktu | 107621 | 102369 | 102370 |
| Wat (W) | 4 | 5,2 | 12 |
| Max przepływ (l/h) | 250 | 450 | 700 |
| Poj. akwarium (l) | < 30 | 100-150 | 150-250 |
| Kod kreskowy | 5905546030670 | 5905546030700 | 5905546030717 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102369 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102369 |
Eleganckie spodnie z rozcięciem SD28 Grey - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96.5 cm | 97 cm | 77.5 cm |
| 38 | 97 cm | 101 cm | 81.5 cm |
| 40 | 97.5 cm | 105 cm | 85.5 cm |
| 42 | 98 cm | 109 cm | 89.5 cm |
| 44 | 98.5 cm | 113 cm | 93.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 279 Oliwka - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Plecak/Torebka WYGODNY STYL 825B Ecru - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M104 Rose/Ecru - Infinite You
Skład surowcowy: 95% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
CERTECH Natural- Vit Fitness - Suplement diety dla gryzoni o niskiej zawartości tłuszczu 250 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14034 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14034 |
Lauren Design Legowisko Frida 100 cm x 80 cm Czerwony + Szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05100901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05100901 |
TRIXIE Zabawki lateksowe Safari 11 cm
Zabawki wysyłane są losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3505 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3505 |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/8
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Clarisa M-250 Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 91-95 cm | 76-84 cm | 86-90 cm | L | C |
| M | 86-90 cm | 70-75 cm | 82-85 cm | M | B |
| S | 80-85 cm | 64-70 cm | 75-81 cm | S | A |
| XL | 96-98 cm | 80-88 cm | 91-95 cm | XL | D |
| XXL | 99-101 cm | 82-92 cm | 96-98 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Botki Model M239 Black - Inello
Buty pasują na stopę o 0,5 cm mniejszą niż długość wkładki.
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Body Model 830-TED-1 Black - Obsessive
Niezwykle intrygujące z przodu i wyjątkowo odważne z tyłu w takim body będziesz mogła pokazać się z nieco pikantniejszej strony! Tasiemka wiązana na biuście pozwoli Ci dopasować je tak, jak lubisz i odsłonić dokładnie tyle, ile chcesz. Cudownie, prawda? Zabierz do siebie ten zjawiskowy model!
Onieśmielające szczegóły:
- niesamowite body z otwartym przodem!
- możliwość zawiązania dwóch części body tasiemką zakryj lub odsłoń nieco więcej!
- wiązanie na szyi
- połyskująca ozdoba nad biustem
- regulowane zapięcie na plecach i szelki z regulacją nad pośladkami idealne dopasowanie (i kusząco odkryty tył!)
- pikantny otwarty krok
- elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Piżama Komplet Model Granada (satyna) Black - Kalimo
Całość stanowi elegancki komplet, który wspaniale układa się na sylwetce i gwarantuje komfort podczas noszenia.
Styl:
dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoki komfort noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
całkowita długość koszulki po szwie bocznym: 43 cm
całkowita długość szortów po szwie bocznym: 20 cm
Materiał:
wysokogatunkowa , mięsista satyna
odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
delikatna, miękka koronka
wysokiej jakości splot
Dodatkowe cechy produktu:
szerokie, wygodne ramiączka
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Można także stosować miejscowo na przetłuszczone lub zabrudzone czy sposcone miejsca (ogon u nasady, portki lub brzuch). Dobrze sprawdza się także przy rozczesywaniu - ułatwiając je.
Opakowanie z dozownikiem.
Pojemność / waga:
40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOROTALCO |
| Kod producenta | BO-005 |
| EAN | 80796565 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOROTALCO |
| Kod producenta | BO-005 |
| EAN | 80796565 |
Komplet Model Nessie Blue - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |


_dgfx5ad9dc92be9ed45a9ee61626b55b094d.jpg)