| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Bluzka Model 17989 Black - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 54 cm | 100 cm |
| M | 53 cm | 96 cm |
| S | 52 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Kamizelka Damska Model KM 101 Black - Lanti
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 96 cm | 92 cm |
| 38 | 86 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 87 cm | 104 cm | 100 cm |
| 42 | 88 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Cyfrowy Licznik Rowerowy - 28 Funkcji!!
28 Funkcyjny!!
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
Biustonosz Soft Model V-5831 Stella Maris Black - Axami
Fantazyjny i zmysłowy biustonosz Stella Maris zachwyca uwodzicielskimi rozcięciami na miseczkach oraz intrygującym wykrojem koronki. Zjawiskowo piękny zarówno z przodu, jak i z tyłu podbije Twoje serce i oczaruje zmysły. Model zapinany z przodu, oraz wiązany na szyi.
~Polamid 90 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z wycięciami B71 kwiaty/granat - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Spodnie Kombinezon Damski Model S048 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 147 cm | 114 cm | 98 cm | 88 cm |
| M | 146.5 cm | 110 cm | 94 cm | 84 cm |
| S | 146.5 cm | 106 cm | 90 cm | 80 cm |
| XL | 147 cm | 118 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANIN X-Small Adult 0,5kg.
Skład: ryż, hydrolizowane mięso drobiowe, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, mąka kukurydziana, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, izolat białka roślinnego*, pulpa z cykorii, sole mineralne, olej sojowy, łuski i nasiona psyllium (1%), drożdże, olej rybny, fruktooligosacharydy.
Analiza: Białko surowe: 24% - Oleje i tłuszcze surowe: 18% - Popiół surowy: 5.7% - Włókno surowe: 1.7% - EPA/DHA: 2.5 g/kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Bokserki Model Real Men 101/01 Black - Cornette
Bokserki wyróżniają się tym, że:
- mają innowacyjną, anatomiczną konstrukcję klina,
- posiadają modelującą i podtrzymującą narządy męskie kieszeń, która daje poczucie stabilizacji,
- wykonane są z delikatnego modalu z lycrą, natomiast sama kieszeń wykonana jest z modalu i coolmaxu co daje ochronę termiczną,
- kieszeń zakończona jest silikonową blazą, która idealnie przylega do ciała i jeszcze lepiej utrzymuje męskie genitalia w odpowiednim miejscu,
- płaskie szwy, aby zapewniają idealnie gładką powierzchnię, która przekłada się na komfort użytkowania,
- bezuciskowe zakończenie nogawek zapewnia jeszcze większą wygodę noszenia,
- idealne na każdą porę roku, gdyż wyrównują różnice temperatur, dając jednocześnie poczucie świeżości.
~Modal 95 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Eco-Si White - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 154-1 Lena Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 88 cm | 70 cm |
| S | 84 cm | 84 cm | 66 cm |
| XL | 102 cm | 98 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Manuela Ecru/Gold - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
Sera Bactoforte 50ml.- Zwalcza infekcje bakteryjne
Infekcje bakteryjne u ryb objawiają się:
-zmętnieniem skóry,
-ubytkami lub nastroszeniem łusek,
-zniszczeniem płetw,
-kołyszącymi ruchami,
-przebywaniem w pobliżu dna.
Ryby zdrowe i w dobrej kondycji są zazwyczaj odporne na ataki chorobotwórczych bakterii.
Poddają się im najczęściej osobniki: osłabione, przetrzymywane w złych warunkach, poddane zbyt gwałtownm zmianom parametrów fizykochemicznych wody.Dawkowanie: -środek podajemy pierwszego i trzeciego dnia kuracji w dawce 1ml na 20 litrów wody,
-podmieniamy część wody i filtrujemy przez węgiel aktywny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Gaz Obronny/Obezwładniający (15ml) Ukryty w Imitacji Szminki - Czarny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590826123881 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590826123881 |
Figi Model Eco-Do Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
PRZEWÓD ELASTYCZNY CHŁODNICY DOLNY URSUS 4512 , 4514 , 898748M1
Numer do celów porównawczych :
898748M1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656898748M1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656898748M1 |
Flexi Vairo Multi Box - Różowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Tunika Model MOE356 Green - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 73 cm | 106 cm | 103 cm |
| M | 72.5 cm | 101 cm | 98 cm |
| S | 72 cm | 96 cm | 93 cm |
| XL | 73.5 cm | 111 cm | 106 cm |
| XXL | 74 cm | 116 cm | 111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Dzwonek rowerowy Księżniczki - Disney
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ER 35035 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ER 35035 |


_dgfx875cb6406e524dff32599778f02830d0.jpg)