| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Luneta Celown. Walther 4x32 Compact + Montaż...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400084437091 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400084437091 |
Spódnica maxi z kokardą w talii 252 Black - Bien Fashion
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 108 cm | 80 cm |
| M | 96 cm | 76 cm |
| S | 96 cm | 72 cm |
| XL | 109 cm | 84 cm |
| XS | 93 cm | 68 cm |
| XXL | 109 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M152 Red - Infinite You
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model SUK135 Grafit - Lanti
Polyester 85 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 84 cm | 118 cm | 124 cm |
| 40/42 | 85 cm | 126 cm | 132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Pojedyńcza Podstawka na Broń Białą.
Szablę, Miecz,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160081 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160081 |
TRIXIE Piszcząca myszka na wędce dla kota 47 cm
Może być przytulanką, zabawką do gryzienia.
Ukryty wewnątrz myszki mikroczip wydaje piszczące dźwięki. Dodatkowo myszka ma w sobie kocimiętkę. Umieszczona jest na wędce.
Długość: 6 cm/47 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4547 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4547 |
Rozmiar 1
Średnica przedniej ściany 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Latające Zdalnie Sterowane UFO+Pilot+Ładowarka.
Latające Zdalnie Sterowane i Świecące UFO + Pilot + Ładowarka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154435 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154435 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
DOLFOS DG Lęgi - odżywka mineralno-aminokwasowo -witaminowa dla gołębi 1kg
Witaminy:
| Witamina A (E672) | 200 000 j.m. | Biotyna | 800 µg |
| Witamina D3 (E671) |
20 000 j.m. | Kwas nikotynowy | 660 mg |
| Witamina E | 660 mg | Kwas pantotenowy | 240 mg |
| Witamina K | 66 mg | Kwas foliowy | 13,3 mg |
| Witamina B1 | 130 mg | Witamina C | 800 mg |
| Witamina B2 | 170 mg | Cholina | 8 250 mg |
| Witamina B6 | 100 mg | Betaina | 9 750 mg |
| Witamina B12 | 330 µg |
| Żelazo (siarczan żelaza (II)*H2O; E1) | 30 mg | Cynk (siarczan cynku*H2O; E6) | 54 mg |
| Mangan (tlenek manganu (II); E5) | 80 mg | Jod (jodek potasu; E2) | 1,9 mg |
| Miedź (siarczan miedzi*5H2O; E4) | 3,3 mg | Selen (selenian (IV) sodu; E8) | 11,3 mg |
| 3.1.1 DL-Metionina technicznie czysta | 40 g | 3.2.5 siarczan lizyny | 70 g |
| 3.2.3 monochlorowodorek L-Lizyny | 70 g |
Konserwanty
Składniki analityczne w 1 kg:
| Lizyna | 120 g | Fosfor | 44 g |
| Metionina | 54 g | Magnez | 17 g |
| Wapń | 200 g | Sód | 15 g |
| w tym z muszli ostryg | 70 g |
| Treonina | 4 g/kg | Walina | 5,1 g/kg |
| Tryptofan | 3,8 g/kg |
węglan wapnia (w tym z muszli ostryg), fosforan dwuwapniowy, węglan wapniowo-magnezowy, suszone drożdże piwne, chlorek sodu
Instrukcja stosowania: 1,5 g mieszanki na gołębia dziennie, tj. 1 miarka na 3 gołębie dziennie.
Najczęściej podaje się w osobnym karmniku na mineralia, a gołębie przyjmują ją według własnego zapotrzebowania. Można także odmierzoną ilość podać po zmieszaniu z mieszanką ziaren.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
Eleganckie, pełne figi damskie.
- lekko podwyższony stan
- przód zdobi delikatna, satynowa kokardka
- u góry wstawki z subtelnej koronki
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-136 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Wymiary:
złożony- 45 x 25 x 9 cm,
rozłożony- 35 x 25 x 96 cm,
stopka- 23 x 25 cm,
Obciążenie max: 35kg.
Waga 1,5kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Go TRAVEL |
| Kod producenta | DG 932 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Go TRAVEL |
| Kod producenta | DG 932 |
Koszula Damska Model A169 Ptaki Ecru - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - BLACK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE ESPADRYLE SZARE GG-47P GREY - Inello
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
TETRA Min Crisps - pokarm podstawowy dla rybek tropikalnych 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T762718 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T762718 |
Sukienka Model S083 Bordo - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 110 cm | 100 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 109 cm | 95 cm | 93 cm | 77 cm |
| S | 109 cm | 90 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 111 cm | 105 cm | 103 cm | 87 cm |
| XXL | 112 cm | 110 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
AmiPlay Halter N5 Rotweiller różowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Komplet Hera Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 93-100 cm | 93-100 cm | 75-82 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm | 62-74 cm |
| XXL | 110-117 cm | 101-104 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |


_dgfxe9e950ace7b2d78f16cc7aa06e070937.jpg)