| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Szary |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Szary |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
MUKLUKI NA PLATFORMIE 1428B CNB1428B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Agregat Prądotwórczy KIPOR IG2000 INVERTER
GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA FAKTURĘ / 24 MIESIĄCE NA PARAGON DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH gwarancja door to door
Agregat prądotwórczy inwerterowy KIPOR IG2000 1.6kW Podobnie jak model IG1000 tak i ten model sprawia, iż mozliwość zabrania ze sobą gdziekolwiek niezależnego źródła prądu nie sprawia żadnego problemu. Agregat ten, podobnie jak jego mniejszy brat, ma obudowę walizkową, co sprawia, iż jest on bardzo poręczny. Dodatkowo obudowa sama w sobie maksymalizuje kulturę pracy jednostki napędowej agregatu prądotwórczego. Generator posiada równiez zapłon elektroniczny a jego waga nie przekracza 22 kilogramów. Główne cechy KIPOR IG2000 1.6kW Agregat inwerterowy KIPOR IG2000 z cyfrową stabilizacją prądu AVR Digital - idealny do bezpośredniego zasilania urządzeń elektronicznych (PC, TV, RTV, AGD itp.) Urządzenie w obudowie wyciszonej, z kółkami transportowymi oraz rozruchem elektrycznym w standardzie. Agregat posiada 2 standardowe gniazda 230V i 1 gniazdo z wyjściem prądu stałego 12V. Zwarta blokowa konstrukcja - dzięki temu agregat jest o 50% mniejszy i lżejszy od tradycyjnego generatora, Unikalny i opatentowany system chłodzenia powietrzem, Opatentowany wewnętrzny system struktury generatora, Niski poziom hałasu, Niewielka waga, Do 3 h pracy na jednym zbiorniku paliwa, Atrakcyjny nowoczesny design, Możliwość ładowania akumulatorów, Kółeczka ułatwiające transport
| NAPIĘCIE | 230V |
| ILOŚĆ FAZ | 1 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 50HZ |
| PRĄD | 7A |
| MOC NOMINALNA | 1.6KVA |
| MOC MAKSYMALNA | 2.0KVA |
| MOC PRĄDU STAŁEGO | 12V/5.0A |
| BEZPIECZNIK NA PANELU STEROWANIA | BRAK |
| MODEL PRĄDNICY | KPINF1-2.0 |
| MODEL SILNIKA | KG158 |
| TYP SILNIKA | JEDNOCYLINDROWY, 4-SUWOWY SILNIK BENZYNOWY |
| POJEMNOŚĆ SILNIKA | 105.6CM3 |
| MAKSYMALNA MOC SILNIKA | 2.2KW/4500RPM |
| MAKSYMALNE OBROTY SILNIKA | 4500RPM |
| ŚREDNICA X SKOK CYLINDRA | 58 X 40MM |
| KOMPRESJA | 8.5:1 |
| KIERUNEK OBROTU WAŁU NAPĘDOWEGO | W PRZECIWNĄ STRONĘ ZEGARA |
| SYSTEM ROZRUCHU | RĘCZNY |
| SYSTEM ZAPŁONU | T.C.I. ZAPŁON ELEKTRONICZNY |
| POBÓR PRĄDU ROZRUSZNIKA | BRAK |
| MAKSYMALNY PRĄD ŁADOWANIA AKUMULATORA | BRAK |
| POJEMNOŚĆ AKUMULATORA | BRAK |
| RODZAJ PALIWA | PB95 |
| POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA | 3.7L |
| ZUŻYCIE PALIWA | 1.6L/H |
| MINIMALNE ZUŻYCIE PALIWA | 1.2L/H |
| CZAS PRACY NA PEŁNYM ZBIORNIKU | 2.2~3H |
| RODZAJ OLEJU | SAE15W40 |
| POJEMNOŚĆ MISKI OLEJOWEJ | 0.4L |
| SMAROWANIE | ROZBRYZGOWE |
| WAGA NETTO | 22KG |
| WYMIARY | 515 X 300 X 430MM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
Szorty Model Slevika Black - Obsessive
Zakładasz je po to, by kusić przez cały dzień. Kusisz siebie samą, kusisz Jego. No i czujesz się idealnie! A wszystko po to, by Wasze wieczorne spotkanie było jeszcze bardziej ekscytujące. Dziś to Ty grasz główną rolę!
Kuszące detale Slevika shorties:
- koronkowe szorty z motywem kwiatowym
- satynowe sznurowania dodają pikanterii
- elastyczna koronka idealnie podkreśla pośladki
- brzegi wykończone ozdobną tasiemką.
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka wizytowa Model 1024 Navy - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Męska Model SAM-PY 084 Grey Melange - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- koszulka w pasy z modnym wzorem
- krótki rękaw
- jednolite, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład:
Spodenki:100% bawełna.
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
~Viscosa 12 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
Sweter SWE118 Blue/Black - MKM
Elastan 5 %
~Polamid 15 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| M/L | 62 cm | 90 cm |
| XS/S | 58 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Ami Play obroża N24-42/2cm - czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Bluzka Model BLU129 Pink - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 102 cm |
| 38 | 60 cm | 106 cm |
| 40 | 61 cm | 110 cm |
| 42 | 61 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Różowy |
CERTECH Żwirek Super Benek Compact zapachowy 25l (20kg)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10753 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10753 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TM.9306 Grey Melange - Dn-nightwear
Komfortowa koszula nocna w szarym kolorze Linii Doctor Nap.
- rękaw o długości 3/4
- dekolt okrągły
- z przodu zapięcie na zatrzaski
- łatwy dostęp do piersi
- prosty krój
- wygodny fason
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości, melanżowej, bawełnianej dzianiny
- dół wykończony jest falbanką
- ozdobne wstawki z subtelnej koronki
- model idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących
Polyester 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
TETRA DecoArt Plantastics Hygrophila 46cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607156 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607156 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Willow Maldive M-270 Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 89-94 cm | 74-76 cm | 86-90 cm |
| M | 82-88 cm | 68-73 cm | 84-86 cm |
| S | 80-82 cm | 65-70 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-98 cm | 76-82 cm | 90-95 cm |
| XXL | 98-102 cm | 83-87 cm | 95-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Ambrosia White - BeautyNight
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni CH2 B 54 x 38 x 62 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Bluzka Model Crema 5150 Pink - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Model wykonany z mikrofibry, dzięki czemu idalnie dopasuje się do każdej sylwetki. Subtelne figi z dodatkiem kwiecistego tiulu sprawią że każda kobieta poczuje się wyjatkowo.
Skład:
90% Poliamid
7% Elastan
3% Poliester
Możliwość skompletowania z figami oraz biustonoszem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 3XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 3XL |
Rajstopy Klasyczne Model Lili 20 den Mocca - Fiore
Klasyczne, gładkie rajstopy.
- grubość 20 DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- wzmocnione część majteczkowa
- niewidoczne wzmocnienie palców
Elastan 12 %
~Polamid 87 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Brązowy |


_1428408725_easy_clean_low_track.jpg)