| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
Sukienka Plażow Pareo Model D Cosmo Navy - Marko
Długość 100cm, szerokość 100cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Tablet Edukacyjny Dotykowy do Nauki Czytania (j.polski).
Interaktywny Tablet Edukacyjny,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523333 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523333 |
Lauren Design Legowisko Demi 70 cm x 60 cm Granatowy pikowany
O produkcie płaskie legowisko stworzone dla psów nie lubiących ograniczeń miękkie dzięki gąbce grubości 3cm nie "łapie" sierści do skompletowania z zabawką FUN w tym samym kolorze
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie mocny suwak.
Dostępne wymiary 100cm/80cm dla psów wielkości Labrador Retriver, Golden Retriver, Owczarek Niemiecki, Alaskan Husky, Alaskan Malamute, Mastiff, Boxer... 70cm/60cm dla psów wielkości Beagle, Border Collie, Buldog Angielski, Cocker Spaniel, Pitbul Terrier, Jamnik, Buldog Francuski... 50cm/40cm dla małych piesków, szczeniaków, kotów
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03701112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03701112 |
Bluzka Model K411 Wzór 38 Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
PURINA DOG CHOW Adult Sensitive 14kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Lolo Pets Classic Ciastka dla psa zwierzątka mix - gilza 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80752 |
| EAN | 5904479807526 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80752 |
| EAN | 5904479807526 |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE GRANATOWE AF-74 NAVY - Inello
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
08033 - Himoto HI6103T2, Thwarter 251-88 (Plastic Spur Gear)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08033 |
Mikro-Kamera HD/FHD do Ukrycia, Nagrywająca Obraz i Dźwięk (10-dni Pracy!) + Maskownice + Pilot...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339129 |
Frontline Combo L dla psów od 20 do 40 kg - 3 pipety
| Szybkie działanie Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin. |
|
| Długie działanie Zabija pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni u kotów oraz do 8 tygodni u psów. Zabija kleszcze przez okres do 2 tygodni u kotów oraz przez okres do 4 tygodni u psów. |
|
| Wodoodporność Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji. |
|
| Podwójne działanie Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem. Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy. |
|
| Łatwość użycia Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę. |
Wywołuje hiperekscytację u tych pasożytów. Zdezorientowane, umierające pchły wydostają się na powierzchnię sierści zwierzęcia – z tego powodu możesz zauważyć więcej pcheł po zastosowaniu produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 570M Nancy Maxi Kwiat Bawełny - Gaia
Klasyczne figi wykonane zostały z połączenia gładkiej dzianiny z subtelną koronką. Oryginalny krój majtek sprawia, że ładnie układają się na sylwetce. Model z podwyższonym stanem.
Do kompletu polecamy biustonosz Nancy.
Elastan 18 %
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI NA PLATFORMIE LOVE PEACE K1720302RO CNBK1720302RO Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Język niemiecki Repetytorium gramatyczne z języka niemieckiego
stron 256
format 16,0 x 24,0 cm
Repetytorium gramatyczne jest przeznaczone dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy rozpoczynają naukę języka niemieckiego w wymiarze od dwóch do czterech godzin tygodniowo. Może być też pomocne dla uczących się języka w ramach lektoratu na wyższych uczelniach, uczniów ostatniej klasy gimnazjum lub dla osób pragnących samodzielnie utrwalić podstawy gramatyki języka niemieckiego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Brewińska, Dorota Obidniak, Elżbieta Świerczyńska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Brewińska, Dorota Obidniak, Elżbieta Świerczyńska |
TRAMPKI Z KRYSZTAŁKAMI K1832001T CNBK1832001T Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz usztywniany Model Cameron B4 Black/Red - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT A22.4L 37255 ,6673911 ,17030
Numery do celów porównawczych:
6673911, A22.4L 37255 ,17030 BOBCAT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6673911AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6673911AE |
TRIXIE Drapak dla kota Malaga wys. 109 cm
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43947 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43947 |
Spodnie z mankietami SD27 Beige - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96.5 cm | 98.5 cm | 78 cm |
| 38 | 97 cm | 102.5 cm | 82 cm |
| 40 | 97.5 cm | 106.5 cm | 86 cm |
| 42 | 98 cm | 110.5 cm | 90 cm |
| 44 | 98.5 cm | 114.5 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Tropical Abioseptyna 30ml.- Preparta dezynfekujący
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |


_1428409096_life_mate.jpg)