| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
~Poliuretan 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Planet Pet Przysmaki Black Label Grillowana pierś z kurczaka 70g
- pyszna grillowana pierś z kurczaka
- bez dodatku zboża
- wysoka strawność
- smakołyki klasy premium Skład: pierś z kurczaka, sól.
Dodatki: naturalne aromaty, gliceryna.
Substancje analityczne: białko 69,0%, wilgotność 10,5%, tłuszcz 6,8%, popiół 5%, włókno 0,2%.
Sposób karmienia:
Poniżej 5kg 0,5-1szt 5-10kg,1-2szt. 10-25kg, 2-3szt. powyżej 25kg,3-4szt.
Niezalecane dla szczeniąt w wieku poniżej 9 miesiący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40209 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40209 |
CHABA Obroża skórzana 12mm / 35cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Czapka Chic Cream - Art of polo
Długość 22 cm.
Elastan 5 %
~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model MOE302 Sky Blue - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 72 cm | 74 cm |
| M | 72 cm | 70 cm |
| S | 72 cm | 66 cm |
| XL | 72 cm | 78 cm |
| XXL | 72 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 153-3 Navy - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 92 cm | 72 cm |
| M | 98 cm | 88 cm | 68 cm |
| S | 94 cm | 84 cm | 64 cm |
| XL | 106 cm | 96 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Yvette PPN pas do pończoch biały - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Odkurzacz Samochodowy 12V + Latarka LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59078734150480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59078734150480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka z krepy szyfonowej GR1605 Musztard - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Żółty |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Felicia Nero-Bianco M-491 Black - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium, z a'la koronkową lamówką przy dekolcie i na figach
- śliczny, kobiecy i sexy
- w ciekawym zestawieniu pięknych, soczystych barw
- miseczki usztywniane, profilowane i z dużym efektem push up
- push up wyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- posiada fiszbiny (dolne i boczne), które potęgują efekt modelowania biustu
- idealna na małe i średnie biusty
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi wiązane po bokach
- krój typu biodrówki
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | L |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | M |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | S |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm | XL |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model ZA 113 Red - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 88 cm |
| 38 | 63 cm | 92 cm |
| 40 | 64 cm | 96 cm |
| 42 | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model M113 Navy - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
Mini-Kamera HD WiFi/P2P (dz.-noc), Ukryta w Czujce Ruchu (cały świat!!) + Zapis + Detetekcja Ruchu..
Ruchu,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339125 |
Sukienka ciekawego fasonu nietoperz MM1016 Rudy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 92 cm |
| 38 | 62 cm | 98 cm |
| 40 | 63 cm | 100 cm |
| 42 | 63 cm | 104 cm |
| 44 | 63 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model ABK0097 Beige - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 59 cm | 47 cm |
| M | 61 cm | 58 cm | 44 cm |
| S | 60 cm | 57 cm | 42 cm |
| XL | 63 cm | 61 cm | 49 cm |
| XXL | 64 cm | 61 cm | 51 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Podana cena jest ceną za komplet.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |


_1428408458_easy-clean-zwirek-sodowy-4kg.jpg)