| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR130116 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR130116 |
Bluzka Model Amelia White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Laboratoires HERY Apres-Shampooing Poils Courts 200ml.- Odżywka dla psów krótkowłosych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
ZOOLEK Aquatest pHx2 -służy do pomiaru odczynu w zakresie ogólnym
Skład zestawu:
- 2 buteleczki z roztworami wskaźników
- podwójna skala barwna
- probówka
- strzykawka
- instrukcja
Woda o odpowiedniej, względnie stałej wartości pH to jeden z najważniejszych warunków zdrowia ryb w akwarium.
Większość z nich toleruje wodę o pH w granicach 6,0-8,0, jednak niektóre wymagają wody o odczynie kwasowym (np. kąsaczowate - pH 5,0-6,0), inne zasadowym (np. pielęgnice z afrykańskich jezior - pH 7,8-8,3). Zbyt wysokie pH wywołuje chorobę zasadową, zbyt niskie kwasową. Należy zdecydowanie unikać znacznych zmian odczynu pH w krótkim czasie.
Do korygowania odczynu wody służy AQUACID (obniżanie pH - zakwaszanie) i AQUALKAL (podwyższanie pH - alkalizacja). Korygowanie pH w akwarium z rybami należy przeprowadzać stopniowo przy rozcieńczeniu preparatu w proporcji 1:100 (20 ml w 2 l wody), sprawdzając pH Aquatestem kilka godzin po dodaniu preparatu korygującego. Zużycie preparatów zależy od wielu czynników, w znacznym stopniu od twardości węglanowej wody (TwW).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Super Benek OPTIMUM NATURALNY 5L
Skład: bentonit, soda
Opakowanie: 5 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12627 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12627 |
Bluzka Model K411 Wzór 37 Pink - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Elegancka sukienka z kołnierzem MM1003 Rudy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model T106 Light Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 110 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 109 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 108 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 111 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 112 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 113 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Tropical Ferro-Aktiv 30ml.- Odżywka z żelazem dla roślin wodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Kurtka Damska Model M585 Black - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model 240076 Dark Green - Enny
Modna bluzka w kolorze khaki.
- okrągły dekolt
- rękaw długi
- rękaw wykończony marszczeniem, z gumą w mankiecie
- luźny, swobodny krój
- dół bluzki zakończony wiązaniem
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnej w dotyku dzianiny
- produkt polski
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 88 cm |
| 36 | 92 cm |
| 38 | 96 cm |
| 40 | 100 cm |
| 42 | 104 cm |
| 44 | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
ANIMONDA Carny Ocean Cat smak: łosoś i młode sardynki 80g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
MOKASYNY DAMSKIE SZNUROWANE CZARNE T297 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model SP20 Wzór - Nife
~Rayon 25 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 92 cm | 70 cm |
| 38 | 53 cm | 96 cm | 74 cm |
| 40 | 53 cm | 100 cm | 78 cm |
| 42 | 54 cm | 104 cm | 82 cm |
| 44 | 54 cm | 106 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | L929-05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | L929-05 |
Profesjonalne Halogeny LED (Ścięte), do Jazdy Dziennej, 2x5 LED.
Dziennej + Automatyczny Przełącznik.
2 x 5 Diod LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414884 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414884 |
Sukienka Kobieca sukienka oversize GR1598 Sky Blue - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Furminator Mała szczotka wygładzająca - twarda
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140252 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140252 |
2-Stronne Ochronne Etui do Tabletu 10".
Niezbędna rzecz dla każdego posiadacza Tabletu!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544173 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544173 |
Sandał SANDAŁKI JAPONKI Z KAMIENIAMI ZŁOTE 6700 GOLD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,4 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |


_1427892248_odzywka_lnienie.png)